Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

274 900 €

1 145 € / m2

MARTIN-STRÁNE 5 izbový rodinný dom na predaj

Martin - Podstráne

ID 138271

Úžitková plocha 240m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

214 900 €

3 114 € / m2

3i. BYT V PROJEKTE BYTY KOŠÚTY

Martin - Košúty

ID 138172

Úžitková plocha 69m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

134 900 €

2 176 € / m2

3 izbový byt Vrútky výhodná cena

Vrútky

ID 138169

Úžitková plocha 62m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

700 €

8 € / m2

2i. DIZAJNOVÝ BYT NA PRENÁJOM Štúrovo Námestie

Martin - Stred

ID 138168

Úžitková plocha 93m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

1 €

Vymeňte mestský hluk za šum potoka: Rodinný dom v Belej s vôňou hôr a obrovským potenciálom!

Belá-Dulice

ID 138154

Úžitková plocha 150m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

151 000 €

2 254 € / m2

3 izbový byt SEVER, výborná ulica

Martin - Sever

ID 138033

Úžitková plocha 67m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

1 €

Praktický 8-izbový rodinný dom na Bystričke: Vhodný pre veľkú rodinu za výbornú cenu

Bystrička

ID 137963

Úžitková plocha 150m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

95 000 €

3 167 € / m2

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Timravy, Martin - Podháj

ID 137962

Úžitková plocha 30m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne

670 €

8 € / m2

Na prenájom 3 izbový veľkometrážny byt Nováková ulica

Novákova, Martin - Stred

ID 137885

Úžitková plocha 80m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt