exkluzívne

305 000 €

4 841 € / m2

Práve dokončený 3-izbový byt z Projektu B - BJ7 na JAŠÍKOVEJ ULICI - RUŽINOV

Bratislava-Ružinov

ID 138052

Úžitková plocha 63m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

379 000 €

6 891 € / m2

JEINEČNÝ Loftový priestor s terasou v projekte ZWIRN – Košická ulica

Bratislava-Ružinov - Nivy

ID 137892

Úžitková plocha 55m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

279 900 €

5 089 € / m2

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Kvetná, Bratislava-Ružinov - Nivy

ID 137777

Úžitková plocha 55m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

253 000 €

3 776 € / m2

2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Vietnamská, Bratislava-Ružinov - Trnávka

ID 137775

Úžitková plocha 67m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne
rezervované

900 €

18 € / m2

Prenájom | 2-izb. byt s terasou a výhľadom na Kamzík | ZWIRN by YIT | Garážové státie | Pivničná kobka |

Košická, Bratislava-Ružinov - Nivy

ID 137664

Úžitková plocha 50m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

470 000 €

1 829 € / m2

Mesačná ul. - administratívna budova/ubytovacie zariadenie

Bratislava-Ružinov - Ostredky, Bratislava-Ružinov - Ostredky

ID 132872

Úžitková plocha 257m2

Typ nehnuteľnosti Kancelárie, admin. priestory