Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

89 990 €

108 € / m2

Rovinatý Pozemok určený k výstavbe domu

Moravské Lieskové

ID 138415

Úžitková plocha 837m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka
exkluzívne

68 500 €

34 € / m2

Na predaj 2.000 m2 pozemok - 3 min. od mesta Nitra

Nitra

ID 138379

Úžitková plocha 2000m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka
exkluzívne

72 990 €

125 € / m2

STAVEBNÝ POZEMOK 3 min. od mesta Nitra (MHD zastávka)

Nitra

ID 138378

Úžitková plocha 583m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

77 990 €

66 € / m2

Pozemok v Malom Lapáši - 12á

Nitra

ID 138239

Úžitková plocha 1183m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

44 880 €

22 € / m2

POZEMOK neďaleko Podhájskej - na PREDAJ

Radava

ID 138237

Úžitková plocha 2040m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

124 990 €

156 € / m2

P. HÁJE - pozemok na stavbu

Nitra - Párovské Háje

ID 138236

Úžitková plocha 800m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

1 €

Rozvojový pozemok s existujúcou zástavbou – Jadranská ulica, Bratislava – Dúbravka

Jadranská, Bratislava-Dúbravka

ID 138133

Úžitková plocha 1730m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

459 000 €

180 € / m2

VEĽKÝ POZEMOK S POTENCIÁLOM - STUPAVA ul.Lesná

Lesná, Stupava

ID 138101

Úžitková plocha 2554m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

80 000 €

46 € / m2

ROVINATÝ POZEMOK S POTÔČIKOM PRE VÝSTAVBU REKREAČNEJ CHATY/RODINNÉHO DOMU

Obrancov mieru, Banská Štiavnica - Štefultov

ID 138034

Úžitková plocha 1738m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy