Martin Janco

  • Realitný Maklér
  • Mobil:    0903 219 176
  • Email:    info@b10.sk

Ako realitný maklér poskytujem profesionálne poradenstvo a kompletný servis pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. K nehnuteľnosti každého klienta pristupujem tak, akoby bola moja vlastná.

Zanietením, snahou a profesionálnym prístupom urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som vyhovel požiadavkám klientov k maximálnej spokojnosti s mojimi službami.

Nehnuteľnosti profesionálne zrkadlovkou nafotím, v prípade nehnuteľnosti v pôvodnom stave vyhotovím vizualizácie možnej modernizácie a dám jej nový vzhľad, čo umožní potenciálnym záujemcom predstaviť si, akým spôsobom je možné s danou nehnuteľnosťou narábať. Zapojím všetky dostupné spôsoby pre prezentáciu nehnuteľnosti maximálnemu možnému počtu záujemcov hľadajúcich svoj vysnívaný nový domov.

S klientmi rád spolupracujem v priateľskom duchu. Zastávam názor, že prirodzená uvoľnená komunikácia spríjemňuje spoluprácu. Vždy preferujem individuálny prístup ku každému klientovi s prioritou vyhovieť každej požiadavke. Mojím cieľom je spokojný klient, ktorý si na mňa vždy spomenie v prípade potreby profesionálnej pomoci na realitnom trhu. Pri predaji nehnuteľnosti klienta sprevádzam celým procesom, od prvých obhliadok až po odovzdanie nehnuteľnosti a samotný prepis energií.


Referencie makléra

Moje portfólio