exkluzívne

169 990 €

2 500 € / m2

3-izbový byt s parkovaním vo dvore

Bytča

ID 137979

Úžitková plocha 68m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

74 990 €

105 € / m2

Pozemok na stavbu Rodinného domu - Jablonové

Bytča

ID 137952

Úžitková plocha 717m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

45 000 €

33 € / m2

Slnečný pozemok s krásnym výhľadom, 1375m2.

Bytča

ID 137532

Úžitková plocha 1375m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

79 990 €

571 € / m2

Rodinný dom na rekonštrukciu, 660m2 pozemok.

Bytča - Hliník nad Váhom

ID 137527

Úžitková plocha 140m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

88 000 €

677 € / m2

Úplné nová, drevom voňajúca Chata.

Bytča

ID 137160

Úžitková plocha 130m2

Typ nehnuteľnosti Chata a chalupa

exkluzívne

150 000 €

688 € / m2

Nová, stavba rodinného domu pri lyžiarskom stredisku.

Horná Mariková - Ráztoka

ID 137158

Úžitková plocha 218m2

Typ nehnuteľnosti Chata a chalupa

exkluzívne

195 990 €

1 849 € / m2

Luxusný byt nadštandardných rozmerov - 106m2 a 3 Loggie

Považská Bystrica

ID 134779

Úžitková plocha 106m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne

1 €

Rozľahlý, slnečný pozemok 2777m2 - Bytča

Bytča

ID 134537

Úžitková plocha 2777m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy