4-IZBOVÝ BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII vhodný aj ako INVESTÍCIA

Predaj240 000 € 2 857 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119388
  • Úžitková plocha   84m2
  • Podlahová plocha   82m2
  • Pivnica   2m2
  • Poschodie   3/8
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Petržalka
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Lodžia

Slnečný

Tiché prostredie

Nemocnica

Zateplený


Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Žiadaná lokalita
Občianska vybavenosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý sa nachádza na optimálnom 3. poschodí s orientáciou na južnú a západnú stranu. Podlahová plocha je 82m2 a dispozične pozostáva zo 4 samostatných izieb, veľkej vstupnej haly, kuchyne s lodžiou a oddelenej kúpeľne od toalety. VÝHODOU je teda možnosť prenájmu bytu na samostatné izby, ako sa aj v súčasnosti využíva.


Bol kompletne rekonštruovaný v r. 2021 vrátane novej kuchynskej linky so spotrebičmi. Pri rekonštrukcii bol zateplený, renovované boli spoločné priestory, menené boli vstupné brány a výťahy. Okrem pivničných priestorov ponúka praktický úložný priestor vyčlenený samostatne pre každý byt. Bytový dom patrí medzi najžiadanejšie v rámci lokality, keďže ponúka komorné bývanie s malým počtom bytov v rámci bloku, len dva byty na poschodí a celkovo 16 na 8 poschodiach.


Byt sa nachádza na Bzovíckej ulici v Petržalke, kde je prakticky bezproblémové napojenie na ktorýkoľvek smer v rámci obchvatu D4 R7 ale taktiež do centra mesta kde sa priamo dostanete aj spojmi v rámci MHD. Lokalita je zaujímavá aj čo sa týka parkovacích možností, keďže pred bytovým domom je veľká parkovacia plocha, pár metrov od vchodu sú potraviny, detské ihriská či nemocnica. Rekreačné možnosti v podobe hrádze, či Veľkého Draždiaka.


Ponúkaný byt je v rámci lokality a parametrov ideálne rodinné bývanie bez nutnosti ďalších investícii, prípadne môže slúžiť ako zaujímavá investičná príležitosť.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119388

Cena: 240 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku