výnimočná ponuka - RODINNÝ DOM s krásnou záhradou - možná dohoda na cene - RUSOVCE

Predaj1 €
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119278
  • Úžitková plocha   392m2
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Rusovce
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Garáž

Špajza

Plastové okná

Klasická vaňa

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Tichá lokalita
Množstvo zelene
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Občianska vybavenosť
Kúpou voľný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom


B10 Vám ponúka na predaj neobyčajný rodinný dom v obľúbenej a pokojnej Bratislavskej mestskej časti -Rusovce. Nehnuteľnosť pozostáva z troch podlaží, ktorých celková rozloha je viac ako 390 m2. Bonusom je aj priestranný pozemok s výmerou 1076 m2, čo je dostatočne veľká plocha aj na stavbu ďalšieho rodinného domu alebo pre rôzne iné využitie. Rozmery pozemku sú približne 66x21 metrov a disponuje všetkými inžinierskymi sieťami vrátane kanalizácie.


Nachádza sa na jednosmernej Kovácsovej ulici, mimo hlavnej cesty. Rodinný dom s pozemkom vytvára možnosť získať ideálne rodinné sídlo, sídlo firmy, prevádzku, ale ponúka aj developerské využitie.


SKVELÁ DISPOZÍCIA

Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 1983 a postupom rokov prešiel rôznymi rekonštrukciami.

a prerábkami. Skladá za 3 troch podlaží.

1. podzemné podlažie má celkovú rozlohu 135m2. Nájdeme tu garáž, technickú miestnosť, kúpeľňu a tri ďalšie miestnosti využívané ako sklady. Prepojená je schodiskom s 1. nadzemným podlažím - na tomto podlaží sa nachádza hlavný vstup do domu, 3 samostatné izby, kúpeľňa, oddelená toaleta a prechodná kuchyňa s komorou. Schodiskom na chodbe sa dostaneme na 2. nadzemné podlažie, ktoré prešlo rekonštrukciou.

Na poschodí nájdeme ďalšie dve izby, kúpeľňu, samostatnú toaletu, kuchyňu a dva sklady. Vysoké stropy v jednej izbe využil majiteľ na vytvorenie podkrovného podlažia.


1.PP – 135 m2

1.NP – 129 m2

2.NP – 129 m2


Pozemok

Nehnuteľnosť disponuje skutočne priestranným pozemkom, ktorý otvára možnosti na výstavbu ďalšej nehnuteľnosti, prípadne vybudovanie rodinného sídla. Rozmer pozemku je veľkorysý a to 66x21m. Je rovinatý a nachádza sa v zastavanej časti obce na jednosmernej ulici. V blízkosti je málo frekventovaná železničná trať so smerom do Maďarska. Je to vhodný priestor na realizovanie svojich snov o bývaní, či nápadov s podnikaním.


Lokalita

Prechádzky do prírody môžete absolvovať v prírodnej rezervácii Dunajské luhy alebo v okolí priezračne čistého Rusovského jazera. Medzi praktické veci denného užívania samozrejme patrí výborná občianska vybavenosť priamo v Rusovciach – spoje MHD. Autom sa do centra Bratislavy dostaneme do 15 minút, využiť sa dá aj výborné napojenie na D4,D2 a R7.


Mestská časť Rusovce je jednou z najjužnejších mestských častí Bratislavy a nachádza sa pri hraniciach s Rakúskom. Rusovce napriek svojej rozlohe patria medzi zaujímavé a pestré oblasti s bohatou históriou. Nájdeme tu ruiny rímskeho kastelu tábora Gerulata z 2. storočia, ale aj neogotický kaštieľ s prenádherným areálom, obe pamiatky sú zapísané v zozname chránených kultúrnych pamiatok. Športovcov určite poteší množstvo cyklotrás v okolí, napríklad do susedného Rakúska, alebo popri Dunaji na hrádzi


Možná dohoda na cene.


Názor Makléra

Na pozemku viac ako 10 árov si každý môže realizovať svoje nápady, či už tu plánuje podnikať alebo žiť, prípadne zrealizovať developerský projekt. Stavba je vo výbornom stave, potrebuje spraviť síce kompletnú, ale nie veľmi nákladnú prerábku. Vhodnými zásahmi získať za nízku investíciu skutočne moderné bývanie, alebo podnikateľský priestor. Ak hľadáte niečo veľké a priestranné tak ste to práve našli.

Pozeráme sa na ponuku, ktorá ma skutočne vysoký potenciál. Mestská časť Rusovce sa nachádza na skok od centra Bratislavy a má výborné napojenie na okolité cesty.

Teším sa na obhliadky


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119278

Cena: 1 €

Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku