NOVOSTAVBA - 1 IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Predaj78 568 € 2 311 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117874
  • Úžitková plocha   34m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bánovce nad Bebravou
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Slnečný

Obchody

MHD


Slnečná strana
Kúpou voľný
Občianska vybavenosť
Športové vyžitie
Centrum mesta

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj nadčasový 1 izbový byt o výmere 34,15 m2 s balkónom o výmere 5,04 m2 v novovybudovanom projekte Rezidencia Slnečná v meste Bánovce nad Bebravou.


DISPOZÍCIA: Byt a jeho samotná dispozícia je veľmi praktická a priestor, ktorým disponuje je premyslený do posledného milimetru, hneď po prechode hlavnými dvermi nájdeme dostatočne veľkú vstupnú chodbu s možnosťou umiestnenia či už vstavanej skrine, ale aj menšej vešiakovej skrinky a botníku, hlavný priestor, ktorý tvorí obývacia časť a rohovo umiestnená kuchyňa, dostatočne veľká kúpeľňa spojená s WC a samozrejme nemôžeme zabudnúť na balkón s výstupom z obývacej časti.


ŠTANDARD NEHNUTEĽNOSTI: Byty sa predávajú v stave - ŠTANDARD, ktorý zahŕňa - protipožiarne vstupné dvere, interiérové dvere s obložkou a zárubňou, plávajúce podlahy so soklovými lištami, kompletne vybavená kúpeľňa s WC s keramickou dlažbou a obkladmi (veľkosť 60x60), povrchová úprava všetkých stien riešená sadrovými omietkami, okná s tepelno-izolačným trojsklom, balkón vybavený mrazuvzdornou keramickou dlažbou, predpríprava tienenia exteriérovými žalúziami.

Byty sú realizované v 3 rôznych kombináciách štandardu.


Smart riešenie celého bytového domu prostredníctvom aplikácie - plnohodnotná inteligentná domácnosť - videovrátnik, čítačky ŠPZ pri vstupe do parkovacieho domu, diaľkový odpočet vodomerov + meračov tepla, kamerový systém pre monitorovanie všetkých spoločných priestorov, ovládanie exteriérových žalúzii a mnoho ďalšieho. Parkovanie je riešené prostredníctvom vonkajšieho alebo vnútorného (podzemného) garážového parkovacieho domu - k bytu je povinné si prikúpiť minimálne jedno parkovacie státie podľa výberu.


LOKALITA: Nachádzame sa na sídlisku "Dubnička" a teda jednou z najväčších výhod nášho projektu je určite lokalita a samotné umiestnenie, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti čo v kombinácii s vynikajúcou dostupnosťou považujem za obrovský benefit, ktorý dodá Vášmu novému bývaniu zaslúžený komfort.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Byty v projekte Rezidencia Slnečná nesú v sebe kombináciu benefitov, ktoré by ste pri výbere Vášho vysnívaného bývania určite nemali prehliadnuť - nadčasový dizajn, kvalitné materiály, komfortné bývanie, moderné prvky a technológie, výborná dostupnosť a občianska vybavenosť.

Chcete sa stať súčasťou jedinečného bývania v Bánovciach nad Bebravou ?

Tešíme sa na obhliadku s Vami !


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0951 677 592

ID: 117874

Cena: 78 568.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku