RD na populárnej adrese s plne využiteľným pozemkom v Starom Meste

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119313
  • Úžitková plocha   212m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Bratislava-Staré Mesto
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Špajza

Šatník

Plastové okná

Drevené okná

Klasická vaňa

Oddelená toaleta

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

MHD


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Pôvodný stav
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom


Ojedinelá príležitosť ako investovať finančné prostriedky vo veľmi populárnej vilovej štvrti Starého Mesta obklopenej diplomatickými rezidenciami. Hlavnou devízou je plne využiteľný pozemok s výmerou viac ako 9 árov. 2-podlažný na RD ponúka rôzne variácie bývania či úprav. Či už by ste si ho nadizajnovali ako veľkometrážny dom na bývanie alebo 2 bytové jednotky v dome, máte stále veľa možností. 


DOM:

Nehnuteľnosti v danej lokalite s obdobne využiteľným pozemkom už nájdete len sporadicky. Tento konkrétny pozemok teda môžete využiť multiúčelovo (bazén, zimná záhrada, terasa či íné). O komfortnom priestore na každom podlaží ani nemusíme hovoriť. Dispozícia bola mierne pozmenená oproti pôvodným pôdorysným návrhom a to decentným otvorením priestoru. Identicky je na tom aj vrchná časť. Obe podlažia ponúkajú výstup na lodžiu a výhľad na Dunaj. Vykurovanie zabezpečené plynovým kotlom s možnosťou umiestnenia krbu. Úžitková plocha viac ako 210 štvorcových metrov. Možnosť prípadného ustupujúceho podlažia. Kolaudácia prebehla v roku 1980 a rekonštrukcia strešnej krytiny v r. 2010. Napojenie na všetky inžinierske siete okrem kanalizácie (kde ale samozrejme je možnosť pripojenia).


LOKALITA:

Kto by nechcel bývať v tejto prestížnej staromestskej lokalite, ktorá zabezpečuje pohodu, príjemné prostredie, bezpečnosť a stále výbornú dostupnosť do centra? Oblasť, v ktorej nájdete a môžete sa kochať nehnuteľnosťami rôznych hodnôt pri každodennej prechádzke. 


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Zaujímavá možnosť z môjho pohľadu primárne na bývanie, vybudovať si tak vysnívané zázemie v dobrej lokalite, kde si nehnuteľnosti držia svoju hodnotu. Viac technických informácii Vám rád poskytnem po tel. rozhovore.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119313

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku