STAROMESTSKÝ 3 izbový BYT s VYSOKÝMI STROPMI - Nitra - Staré mesto /tehla/

Predaj139 990 € 1 474 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119471
  • Úžitková plocha   95m2
  • Poschodie   1/3
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Nitra
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Občianska vybavenosť
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj UNIKÁTNY staromestský byt v centre mesta Nitra v tradičnej tehlovej bytovke s vysokými stropmi a hrubými múrmi. Byty ako je tento, sú dnes už vzácnosť. Možnosti rekonštrukcie sú naozaj nekonečné a viete si splniť svoje sny o bývaní.


 Tento byt je zaujímavý aj ako "investičný byt" na krátkodobý/dlhodobý prenájom. Byty v tehlovej bytovke v centre mesta sú dobrá investícia a uchovávateľ hodnoty. Byt je v pôvodnom stave, pripravený na kompletnú rekonštrukciu podľa Vašich predstáv. Celková plocha bytu vrátane murovanej pivnici je 94 m2. V oboch izbách sa nachádzajú tradičné keramické kachle.


DISPOZÍCIA

Aktuálna/pôvodná dispozícia bytu (pôdorys) s 2 priestrannými izbami, špajzou, kuchyňou a kúpeľňou, prináša viaceré možnosti realizácie rekonštrukcie. Byt viete prerobiť bez zmeny dispozície alebo sa inšpirovať našim NÁVRHOM a zmenou na 3 izbový byt (pôdorys 2), prepojením kuchyne a obývačky, pričom kuchyňu odporúčame spraviť v mieste pôvodnej kúpeľne.


LOKALITA

Bytový dom sa nachádza v historickom centre Nitry v pešej dostupnosti "kamkoľvek". Okrem historických budov sa v blízkosti nachádza pešia zóna, park, množstvo kultúrnych možností, nákupné centrá, školy a reštaurácie.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0911 267 226

ID: 119471

Cena: 139 990 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku