IVANKA PRI DUNAJI - Rodinný dom s potenciálom a VEĽKORYSÝM POZEMKOM

Predaj474 999 € 3 926 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 5 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120068
  • Úžitková plocha   121m2
  • Podlahová plocha   121m2
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Ivanka pri Dunaji
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Garáž

Špajza

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka


Pekný výhľad
Kúpou voľný
Dobrá dostupnosť
Veľký pozemok
Množstvo zelene
Žiadaná lokalita
Tichá lokalita
Pekná záhrada

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj praktický Rodinný dom s veľkým pozemkom pozemkom s možnosťou stavby ďalšieho domu, nachádzajúci sa v tichej lokalite Ivanky pri Dunaji na Dlhej ulici.


Rodinný dom bol postavený v 60. rokoch minulého storočia. Medzičasom prešiel sériou rekonštrukcií, vďaka čomu je aktuálne v zachovalom stave. Najdôležitejšou položkou je nová strecha, vymenené boli aj okná, ktoré sú vybavené exteriérovými roletami. Interiér prešiel postupnou renováciou a aktuálne nie sú potrebné nutné zásahy.


DISPOZÍCIA:

Pozostáva z troch spální, prechodnej obývacej časti, samostatnej kuchyne a kúpeľne. Izby sú vybavené klimatizačnými jednotkami. Podkrovie je možné použiť ako úložný priestor.


Čo sa týka pozemku, ten poskytuje veľkorysých 1081 m2. Je možné ho rozdeliť na 2 samostatné pozemky. UPI tu povoľuje postaviť jednopodlažný bungalov v zadnej časti pozemku s prístupovou cestou z Dlhej ulice. Aktuálne je pozemok využívaný ako záhrada s mnohými plodinami a ovocnými stromami. Súčasťou pozemku je aj garáž, letná kuchynka, záhradný domček a altánok.


O teplo v dome sa stará plynový kotol, ktorý je pravidelne revidovaný. Okrem kotla v suteréne nájdeme aj čerpadlo na studňovú vodu. Dom je polo-podpivničený. Súčasťou suterénu je viacero miestností.


LOKALITA:

Najväčšou prednosťou lokality je najmä pokoj a príjemné prostredie. Dlhá ulica nie je frekventovanou, takže vás počas celého dňa nerušia prechádzajúce autá. Zároveň sme autom do dvoch minút na začiatku Ivanky, odkiaľ to máme necelých 15 minút do centra Bratislavy. Ivanka ako obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane škôl a potravín. Vo voľnom čase odporúčam "vybehnúť" na jazero Štrkovisko.


V prípade rýchleho jednania a jasného financovania je možná dohoda na cene.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120068

Cena: 474 999 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku