NA PRENÁJOM! REPREZENTATÍVNY kancelársky priestor priamo v centre Púchova!

Predaj70 € 7 € / m2Novostavba

Maklér

Alena Luhová
0949833900
Pozrieť ponuku makléra

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám v spolupráci s projektom Rožák II. ponúka VÝHRADNE na PRENÁJOM moderné, lukratívne, reprezentatívne a klimatizované kancelárske priestory v centre mesta Púchov s rozlohou podľa Vašich požiadaviek od 10-275 m2 na 2. a 5. poschodí v administratívnej budove Rožák II.


Každá kancelária bude mať predprípravu na klimatizáciu a pripojenie na optický internet. V budove je výťah pre 8 osôb a budova má bezbariérový prístup. Zároveň je zabezpečené zásobovanie nákladnými autami.


Nepremeškajte príležitosť a vyberte si svoju kanceláriu – svoj priestor medzi prvými – môžete si vybrať poschodie a dokonca aj veľkosť kancelárie  - tú Vám vytvoríme podľa Vašej požiadavky. Rozdelenie priestorov na vizualizácií má len informačný charakter – priestory vieme vytvoriť podľa Vašich predstáv.

Kancelárie budú odovzdané v stave holopriestor.


Na každom poschodí v rámci spoločných priestorov budú k dispozícií toalety a kuchynka. 


VÝHODY: Obrovskou výhodou je TOP lokalita v centre mesta Púchov, vďaka ktorej je budova dobre dostupná a viditeľná zo všetkých smerov mesta a zároveň umožňuje perfektné napojenie na diaľničný privádzač. 

Keďže sa budova nachádza priamo v centre mesta - len na skok máte všetko dianie v Púchove - priestory v budove sú svojou polohou výnimočné, vysoko atraktívne a spĺňajú všetky atribúty exkluzivity.


Môj tip: Môžem len odporučiť. Super príležitosť mať kanceláriu v TOP LOKALITE a perfektne dostupnú.

AK hľadáte priestor pre kanceláriu, ambulanciu,banku, poisťovňu,lekáreň, kadernícky salón, kozmetiku, priestor pre mobilných operátorov - rada pôjdem s Vami na obhliadku.


Odporúčam vidieť!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 79053

Cena: 7 €/m2 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

ID inzerátu: 79053

Úžitková plocha: 10m2

Stav: Novostavba

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Luxusný

Slnečný


Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Občianska vybavenosť
Dobrá dostupnosť
Novostavba