Pozemok na podnikanie 1544m2 s územným rozhodnutím v Púchove

Predaj95 100 €
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca
undefined
undefined

Maklér

Alena Luhová
0949833900
Pozrieť ponuku makléra

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám VÝHRADNE ponúka na predaj lukratívny, perfektne dostupný stavebný pozemok 1544m2 nachádzajúci sa v priemyselnej zóne mesta Púchov časť Horné Kočkovce /Kolonka/.

Na pozemok je už vydané Územné rozhodnutie, čím je pripravený na okamžitú realizáciu Vášho podnikateľského zámeru. Má multifunkčné využitie - je vhodný na výstavbu výrobnej haly, skladu, prevádzkových, servisných alebo obchodných priestorov alebo kombináciu týchto účelov. Poloha je ideálna vzhľadom na bezproblémové pripojenie na diaľnicu ako aj ťah smerom na Českú republiku.


Výhody: frekventovaná lokalita - výborná poloha na podnikanie s možnosťou reklamy "zadarmo". Rovinatý pozemok je nielen veľmi dobre viditeľný, ale je k nemu veľmi dobrý prístup z komunikácie. Ďalšou veľkou výhodou je rýchla a výborná dostupnosť na diaľnicu.


Môj tip: pozemok má veľmi dobrú strategicko – obchodnú polohu a je predurčený na podnikateľské využitie – polyfunkčný objekt, výrobná hala, prevádzková budova, sklad, sídlo spoločnosti, stavebniny, ubytovňa, autobazár, pneuservis, autoumyváreň,...


Odporúčam vidieť!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 79043

Cena: 95100 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

ID inzerátu: 79043

Úžitková plocha: 1544m2

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Slnečný

Pekný výhľad

MHD


Kúpou voľný
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Dobrá dostupnosť