Priestranný 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v centre mesta Šamorín

Predaj134 990 € 2 045 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119023
  • Úžitková plocha   66m2
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Šamorín
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Plastové okná

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Umývačka

Kuchynský kút

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť - tichý 3 izbový byt v samotnom centre mesta Šamorín po čiastočnej rekonštrukcii.


Byt je situovaný na Hlavnej ulici v pôvodnej časti mesta, na druhom poschodí, v bytovke s výťahom. Ideálne miesto pre rodinu na vytvorenie moderného a štýlového bývania. Bytovka prešla kompletnou rekonštrukciou.


Celková podlahová plocha bytu je 66m2 + balkón s rozlohou 4 m2. V byte sú vymenené plastové okná, podlahy, kúpeľňa a čiastočne elektrina + nová klimatizácia.


Prednosti bytu

Byt ponúka tri priestranné izby s dostatočným prirodzeným svetlom. Dve z nich slúžia ako spálne a jedna veľkorysá miestnosť slúži ako obývačka, z ktorej je možné dostať sa na priestrannú loggiu.

Samostatná kuchyňa, ktorá je oddelená od ostatných miestností, poskytuje ideálne miesto na varenie.

Byt je po spomínanej čiastočnej rekonštrukcii, takže môžete okamžite bývať a postupne si ho prispôsobiť podľa vlastných predstáv.


Prečo je tento byt ideálny?

Tento byt je dokonalý pre rodinu, ktorá hľadá bezpečné a priestranné bývanie v centre mesta Šamorín. Zároveň ponúka skvelý potenciál na modernizáciu pre tých, ktorí si chcú vytvoriť svoj vysnívaný domov s moderným dizajnom.


Lokalita

Centrum mesta Šamorín je vyhľadávanou lokalitou, ktorá ponúka ideálnu kombináciu historického šarmu a moderného životného štýlu. Nachádza sa v blízkosti Bratislavy, čo z neho robí atraktívne miesto pre rodiny, mladých profesionálov aj starších obyvateľov.


Charakteristika lokality:

•⁠ ⁠Dostupnosť: Centrum Šamorína je ľahko dostupné autom aj verejnou dopravou, pričom vzdialenosť do Bratislavy je približne 20 kilometrov.

•⁠ ⁠Občianska vybavenosť: V pešej dostupnosti sa nachádzajú školy, škôlky, zdravotné strediská, obchody, reštaurácie a kaviarne. Pre milovníkov športu a rekreácie je k dispozícii moderný športový areál X-Bionic Sphere.

•⁠ ⁠Kultúra a spoločenský život: V Šamoríne sa pravidelne konajú kultúrne podujatia, trhy a festivaly, ktoré prispievajú k živému komunitnému životu.

•⁠ ⁠Príroda: Blízkosť Dunaja a Žitného ostrova ponúka množstvo príležitostí na oddych a aktívny relax v prírode, vrátane cykloturistiky a vodných športov.


Centrum Šamorína je ideálnou lokalitou pre tých, ktorí hľadajú vyvážený životný štýl v príjemnom prostredí s výbornou dostupnosťou do hlavného mesta.


Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119023

Cena: 134 990 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku