výnimočný 5izb. RODINNÝ DOM 177m2 s nádherným pozemkom, Horné Srnie

Predaj229 000 € 1 294 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119397
  • Úžitková plocha   177m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Horné Srnie
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Terasa


Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Žiadaná lokalita
Občianska vybavenosť
Slnečná strana

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj dvojpodlažný 5 - izbový rodinný dom o úžitkovej ploche 177 m2 postavený na pozemku o výmere 720 m2 v obci Horné Srnie obklopenej prírodou a tichom.


Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2000 a je osadený na slnečnom pozemku o výmere 720 m2. Pripojený je na všetky inžinierske siete ako voda, elektrina, plyn a obecná kanalizácia.


Lokalita:

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako obchod, reštaurácia, obecný úrad, kultúrny dom, pošta. Cez obec prechádza cyklotrasa, vďaka ktorej máte rýchle napojenie na rôzne športoviská a rekreáciu. Rodinný dom je situovaný v obci Horné Srnie, vo veľmi kľudnej a tichej lokalite obklopenej prírodou. Veľkou výhodou lokality je, že sa nachádza v slepej ulici kde denne prejde minimum áut, čo Vám zaručí absolútny kľud. Plusom je aj bezproblémové napojenie na diaľnicu D1 (8 min) vďaka čomu sa dostanete rýchlo do Trenčína (20 min) alebo Ilavy (15 min).


Rodinný dom je dvojpodlažný a poschodia sú tvorené nasledovne:

1.poschodie: Vstupom do nehnuteľností sa dostávame do zádverie, odkiaľ sa prechádza do chodby. Z chodby je vstup do toalety, kúpeľne, kuchyne, izby na spodnom poschodí a otvoreného priestoru jedálne spojenej s obývacou izbou, odkiaľ je výstup na záhradu a murovanú terasu. Následne sa z chodby dostávame na schodisko na vrchné poschodie a takisto aj na schodisko do pivničného priestoru.

2.poschodie: Na vrchnom poschodí sa nachádza takisto chodba, z ktorej sa vstupuje do veľkej kúpeľne, oddelenej toalety a troch izieb, kde z dvoch je východ na balkón.


Technický stav:

Rodinný dom je čiastočne podpivničený a disponuje podkrovím, čo zaručí dostatok úložného priestoru. Vykurovanie rodinného domu je riešené prostredníctvom plynového kotla. Od roku 2000 bolo o dom starané a vykonávané drobné potrebné opravy. Rodinný dom bol postavený z kvalitných materiálov a celkovo bol braný dôraz na kvalitné prevedenie a životnosť stavby.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119397

Cena: 229 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku