ZNÍŽENÁ CENA - dvojgeneračný RODINNÝ DOM, top lokalita v Trnave na Kopánke

Predaj399 900 € 1 503 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 5 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  110092
  • Úžitková plocha   266m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Trnava
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Lodžia

Balkón

Garáž

Plastové okná

Klasická vaňa

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Umývačka

Mikrovlnka

Slnečný

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Kompletná rekonštrukcia
Vlastné parkovanie
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Kompletná rekonštrukcia
Priestranný šatník
Množstvo zelene
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj tento charizmatický, dvojgeneračný Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite - na Kopánke, postavený na krásnom pozemku o výmere 632 m2.RODINNÝ DOM


Nehnuteľnosť je rozdelená na dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi, samostatným kúrením, vodou a taktiež elektrikou. Merače na vodu a elektrinu sú spoločné, merač na plyn je samostatný pre každú bytovú jednotku. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.


BYTOVÁ JEDNOTKA č. 1

Vstup do vrchnej bytovej jednotky je zo zadnej časti domu zo samostatného schodiska. Byt má celkovú rozlohu 176 m2 a skladá sa zo štyroch izieb, veľkej chodby, priestrannej kuchyne, samostatnej komory, kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a samostatným wc.


Bytová jednotka je rozdelená na dve poschodia. V spodnej časti sa nachádza spálňa so šatníkom, veľkorysá obývacia izba s francúzskym balkónom, veľká chodba so zastrešeným balkónom do dvora, kuchyňa, komora, kúpeľňa a wc. Do vrchnej časti (podkrovia) sa vstupuje točitým schodiskom a nachádzajú sa tu dve nepriechodné izby, ktoré sú vybavené klimatizáciou. V podkroví sa taktiež nachádza menšia chodba s úložným priestorom.


Vo všetkých izbách sú drevené podlahy, v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Kúrenie je zabezpečené radiátormi a o teplú vodu sa stará samostatný plynový kotol, ktorý je umiestnený v komore. Byt je napojený na elektronického video vrátnika a je vybavený elektronickým zabezpečovacím systémom vrátane pohybových senzorov. Na jar v roku 2022 bol byt kompletne vymaľovaný.


BYTOVÁ JEDNOTKA č. 2

Druhá bytová jednotka má celkovú výmeru 90 m2 a skladá sa z troch izieb, kuchyne, 2 chodieb, kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, samostatným wc a podpivničenou komorou. Kompletná prestavba bytového domu bola dokončená v roku 2021, kúpeľňa v roku 2012. V dome sú natiahnuté nové rozvody, kúrenie zabezpečuje plynové teplovodné podlahové kúrenie, ktoré je napojené na samostatný plynový kotol. V kúpeľni sa nachádzajú dva rebrikové radiátory. Bytová jednotka je vybavená 2 klimatizačnými jednotkami, elektronickým zabezpečovacím systémom, krbovými kachľami a exteriérovými žalúziami. V byte boli na mieru robené nábytky vo všetkých izbách vrátane kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi značiek BOSCH, ELECTROLUX a AEG. POZEMOK


PREDNÁ ČASŤ

V prednej časti pozemku sa nachádza dom s dvoma bytovými jednotkami so samostatnými vchodmi, garáž, podpivničená letná kuchyňa, prístrešok a priestor na odkladanie vecí, ktorý je čiastočne prestrešený. Letná kuchyňa je napojená na všetky inžinierske siete a je vybavená plynom, teplou vodou a elektrikou. V tejto časti sa taktiež nachádza dvor, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou a menšia trávnatá časť vybavená automatickou závlahou.


ZADNÁ ČASŤ

Zadná časť pozemku slúži ako oddychová časť, v ktorej sa nachádza veľký drevený altánok. Súčasťou altánku je veľký kamenný krb, masívne drevené stoly a lavice, natiahnutá elektroinštalácia vrátane osvetlenia a zásuviek. Za altánkom sa nachádza veľká trávnatá plocha s automatickou závlahou. Strecha nad garážou a letnou kuchyňou slúži ako odkladací priestor


TECHNICKÉ PARAMETRE A REKONŠTRUKCIA

Vek pôvodnej nehnuteľnosti je 70 rokov. Od tohto obdobia prešla viacerými zmenami a tou najzásadnejšou bola rekonštrukcia v roku 2005, ktorá zahŕňala:

  • prístavbu druhej bytovej jednotky s kompletnou výmenou strechy,
  • novú železobetónovú doskou medzi oboma bytovými jednotkami,
  • zateplenie domu a výmenu všetkých plastových okien vrátane plastových vchodových dverí.
  • boli vybudované všetky inžinierske siete (horný byt nová elektrika, voda, odpad, plyn, nový byt nový odpad, nová elektrika, kúrenie, voda, kanalizácia).
  • V roku 2021 boli vymenené všetky tesniace gumy na plastových oknách a dverách.


VÝHODY

Výhodou nehnuteľnosti je aj blízkosť obchvatu a rýchleho napojenia na diaľnicu, kompletná občianska vybavenosť, pešia dostupnosť materskej, základnej a niekoľkých stredných škôl, nákupných centier, športových ihrísk, plavárne a centra mesta.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 110092

Cena: 399 900 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku