KOMFORTNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU

Predaj185 000 € 2 403 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120245
  • Úžitková plocha   77m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Borcová
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Terasa

Plastové okná

Sprchový kút

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Zateplený


Tichá lokalita
Zabývaná novostavba
Bezbariérový rodinný dom
Množstvo zelene
Kúpou voľný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka exkluzívnu príležitosť získať svoj vlastný útulný domov v pokojnej obci Borcová pri Jazernici, len kúsok od kúpeľného raja Turčianskych Teplíc. Tento samostatne stojaci bungalov s tromi izbami vás pohltí svojou funkčnosťou a šarmom. S celkovou úžitkovou plochou 76,53 m2 a pozemkom o rozlohe 430 m2, poskytuje dostatok priestoru na pohodlné bývanie pre vašu rodinu.


Novostavba tohto rodinného domu ponúka dokonalú kombináciu moderného komfortu a útulnej atmosféry.


Výhodou je aj výstup na prestrešenú terasu, na ktorej si môžete užívať voľné chvíle.  

Pri stavbe bol použitý kvalitný stavebný materiál. Je postavený z YTONGu s hrúbkou 380 mm, zateplenie 150 mm polystyrénom zabezpečuje optimálnu tepelnú izoláciu. Okná sú plastové s tepelným trojsklom, čo zaručuje nielen izolačné vlastnosti, ale aj pokoj a pohodlie vo vnútri domu. Strecha je krytá kvalitnou pálenou škridlou.

Na pozemku sa taktiež nachádza aj studňa, ktorá sa využíva hlavne na zavlažovanie záhrady. Na odvodnenie odpadovej vodu slúži žumpa.

Okrem hlavného domu, k nemu prislúcha aj prístavba, ktorú môžete využiť podľa vašich potrieb - či už ako odkladací priestor alebo dielňu.


Zdrojom teplej vody je miestny horúcovod, ktorý slúži aj na vykurovanie domu prostredníctvom podlahového kúrenia. Tento spôsob vykurovania zaručuje rovnomerné a účinné teplo vo všetkých miestnostiach, čím zabezpečuje maximálny komfort pre jeho obyvateľov. Ďalším (záložným) zdrojom tepla je elektrický kotol. 


Tento rodinný dom predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí túžia po pokojnom bývaní v prírode, bez toho aby sa vzdávali moderného komfortu a štýlu. Nechajte sa očariť týmto útulným bungalovom, ktorý môže byť vaším novým domovom. Nezmeškajte túto jedinečnú ponuku!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120245

Cena: 185 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Video ponúkanej nehnuteľnosti