BÝVAJTE V CENTRE TRENČÍNA V UNIKÁTNEJ RODINNEJ VILE s nádherným slnečným pozemkom

Predaj860 000 € 2 150 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120164
  • Úžitková plocha   400m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Trenčín
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Zateplený


Centrum mesta
Dobrá dostupnosť
Žiadaná lokalita
Slnečná strana
2 garáže
Priestranný šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj VKUSNE zariadenú RODINNÚ VILU, ktorá je umiestnená na atraktívnom slnečnom pozemku o výmere ideálnych 820m2 v lukratívnej časti Trenčína.

Je kompletne zateplená a múry s vnútornými priečkami vybudované z kvalitnej tehly. Táto rodinná vila Vás očarí aj svojou veľkorysou úžitkovou plochou až 400m2.


RODINNÁ VILA PONÚKA SKVELÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

PRÍZEMIE: priestranná obývacia časť prepojená s veľkou otvorenou kuchyňou. Priestor pôsobí veľmi otvoreným a príjemným dojmom. Nachádza sa tu taktiež technická miestnosť, izba, šatník, veľká kúpeľňa a samostatné WC

1.NADZEMNÉ PODLAŽIE: ako prvé nás privíta priestranná vstupná hala s výstupom na terasu. Po ľavej strane sa nachádzajú dve útulné spálne. Po pravej strane nájdeme technickú miestnosť, z ktorej sa dostaneme do garáže, kúpeľňu a šatník. Podkrovie disponuje jednou kúpeľnou a dvoma veľkorysými spálňami s fenomenálnym výhľadom na Trenčín a okolitú prírodu.


Vila v posledných rokoch prechádzala postupnou rekonštrukciou a to:

-Na výber máme z 3 možností vykurovania: podlahové, plynové a mramorovým krbom na tuhé palivo, ktoré dokáže vykúriť celý objekt. Bezpečnosť je na prvom mieste a preto je súčasťou nehnuteľnosti alarm napojený na SBS službu. Videovrátnik na každom podlaží je samozrejmosťou.

-Nová strecha, podlahy, znižované stropy, stierky, nová kúpeľňa, nová kuchyňa a mnoho ďalšieho. Dátum poslednej rekonštrukcie je z roku 2018 kedy bola robená vonkajšia terasa spolu s elektrickou pergolou.


NADŠTANDARDNÝ EXTERIÉR:

Veľkým plusom exteriéru je krytá terasa, ktorá poskytuje priestor na prežitie príjemných rodinných chvíľ spolu s výhľadom na zapadajúce slnko. Výhodou sú tak isto dve garáže do ktorých sa pohodlne zmestia tri autá.


Odporúčanie makléra:

Táto skutočne unikátna nehnuteľnosť je ako stvorená pre ľudí ktorý túžia po nadštandardnom bývaní s maximálnym súkromím v bezprostrednej blízkosti centra mesta. Odporúčam vidieť.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120164

Cena: 860 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku