PREROBENÝ 3 IZBOVÝ BYT V TICHEJ LOKALITE VRAKUNE - ul. RAJECKÁ

Predaj174 999 € 2 734 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120109
  • Úžitková plocha   64m2
  • Podlahová plocha   62m2
  • Poschodie   4/7
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Vrakuňa
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento 3 izbový byt, nachádzajúci sa v tichom prostredí Vrakune na Rajeckej ulici.


Byt sa nachádza na 4. poschodí 7-poschodového zatepleného panelového domu, ktorý prešiel kompletnou renováciou spoločných priestorov, zaizolovaním pivníc a taktiež výmenou výťahu a stupačiek pred dvomi rokmi.


Trojizbák prešiel kompletnou rekonštrukciou približne pred desiatimi rokmi. Čistá podlahová plocha bytu je 61,65 m2, ktoré sú logicky dispozične rozvrhnuté. Po vstupe do bytu sa nachdádzame v priestrannej hale, z ktorej postupne vstupujeme do všetkých miestností. Najväčšou z nich je priestranná obývačka s výmerou 19 m2, v ktorej máme k dispozícii vstavaný roldor. Tá je spolu so spálňou orientovaná na južnú stranu. Na sever je orientovaná menšia izba (pracovňa / detská / hosťovská) a takisto samostatná kuchyňa. Z kuchyne máme výstup na zasklenú loggiu (fínsky systém) s výmerou dodatočných 2,6 m2. Samostatné a oddelené je takisto WC od kúpeľne. K bytu prislúcha pivničná kobka na prízemí s výmerou 1,83 m2. Byt je kúpou voľný, predáva sa zariadený. Jednotlivé kusy nábytka zostanú v byte k dispozícii po dohode s majiteľmi.


Čo sa týka lokality, nachádzame sa mimo hlavných ťahov a prostredie v okolí Rajeckej ulice je tiché a pokojné. Parkovanie tu nie je problémové, v okolí bytovky sa nachádza dostatok parkovacích miest vyhradených pre rezidentov. V pešej dostupnosti od bytovky máme k dispozícii kompletnú občiansku vybavenosť vrátane potravín, škôl a škôlok a ďalších služieb. Do piatich minút sa dostaneme na TIOP Vrakuňa, čiže prestupnú stanicu IDS BSK, odkiaľ sa pohodlne dopravíme či už trolejbusom alebo vlakom až do centra mesta. Ideálnym miestom na rekreáciu a šport je Vrakunský lesopark, ktorý máte na skok.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120109

Cena: 174 999 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku