unikátne zariadený 2-izbový byt /NOVOSTAVBA/ Bánovce n. Bebravou

Predaj1 €
Ponuku si práve pozerajú 7 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120102
  • Úžitková plocha   59m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bánovce nad Bebravou
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

MHD

Zateplený


Novostavba
Kompletne zariadený
Priestranný šatník
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj moderne a kvalitne prevedený 2 izbový byt s emóciou a nápadom v čerstvo vybudovanom projekte Rezidencia Slnečná v Bánovciach nad Bebravou o výmere podlahovej plochy 59m2 a úžasným balkónom o výmere 7m2.


Nachádza sa na výbornom 6. z celkových 8 podlaží bytového domu s výťahom. Veľkým benefitom nehnuteľnosti je fakt, že sa predáva tak ako ho vidíte na fotkách - kompletne zariadený a vybavený kvalitným nábytkom a na mieru riešeným vybavením kde sme kládli dôraz na pohodlie, vkus a spomínanú využiteľnosť každého centimetru štvorcového.


DISPOZÍCIA

Pri prechode hlavnými dvermi Vás privíta dostatočne veľká vstupná chodba z ktorej sa dostaneme do ďalších častí nehnuteľnosti ako sú spojená kúpeľňa s toaletou, praktická no zároveň štýlovo zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou prepojená s obývacou izbou z ktorej je prístup na balkón a samozrejme spálňa, ktorá takisto disponuje prístupom na balkón a nesmieme zabudnúť na úžasný walk-in šatník.


TECHNICKÁ STRÁNKA NEHNUTEĽNOSTI

Nachádzame sa v čerstvo dokončenom byte čiže o kvalitu, štýl a praktické riešenia tu naozaj nie je núdza. Ako výhodu určite vnímam aj nízke mesačné náklady vzhľadom na materiály, ktoré boli použité pri stavbe tohto projektu. K dispozícii je Vám takisto smart riešenie bytového domu prostredníctvom aplikácie - plnohodnotná domácnosť.


LOKALITA

Nachádzame sa na sídlisku "Dubnička" a teda jednou z najväčších výhod nášho projektu a tohto bytu je určite lokalita a samotné umiestnenie, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti čo v kombinácii s vynikajúcou dostupnosťou považujem za obrovský benefit, ktorý dodá Vášmu novému bývaniu zaslúžený komfort.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA

Tento dizajnový byt nesie v sebe obrovské spektrum výhod, ktoré by ste pri výbere Vášho vysnívaného bývania určite nemali prehliadnuť: kvalitné a štýlové vybavenie, komfort pre Vaše bývanie, nízke mesačné náklady, výborná občianska vybavenosť, množstvo úložného priestoru a v neposlednom rade je kompletne zariadený čo znamená, že už nie sú potrebné žiadne ďalšie investície.

Stačí sa len nasťahovať a bývať !


TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120102

Cena: 1 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku