AK HĽADÁTE 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU, PRÁVE STE HO NAŠLI - ul. MAJORÁNOVÁ

Predaj249 999 € 3 623 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 9 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120096
  • Úžitková plocha   69m2
  • Podlahová plocha   137m2
  • Poschodie   0/2
  • Typ poschodia   Prízemie
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Vrakuňa
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Slnečný

Škola, škôlka

MHD


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Vlastné parkovanie
Záhrada
Len jeden susedný byt

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento príjemný 3 izbový byt so záhradou nachádzajúci sa v tichej lokalite na Majoránovej ulici vo Vrakuni.


Byt nájdeme na prízemí radového bytového domu, ktorý bol postavený v roku 2009. Ide o zástavbu dvojpodlažných stavieb, kde na prízemí nájdeme byt s predzáhradkou a na oddelenom poschodí byt s balkónom. V prípade tohto bytu je výhodou jeho krajná pozícia, kde byt susedí zboku len s jedným bytom a tým pádom je do záhrady možné vstupovať aj z bočnej strany (nielen spredu). Pred vstupom do bytu sa nachádza priestranné parkovacie miesto, na ktorom viete prípadne zaparkovať aj s dvomi menšími autami. V prípade potreby je možné pokračovať v prenájme parkingu neďaleko bytovky.


Čo sa týka výmery, čistá podlahová plocha interiéru bytu je 69 m2. Dispozičné riešenie je veľmi jednoduché a logické. Dominantou interiéru je priestranná obývačka spojená s jedálňou a kuchynským kútom. Je orientovaná na východ, vďaka čomu je byt ráno zaliaty slnkom. Kychynská linka je vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi a poskytuje dostatok priestoru bez obmedovania pohybu. Ďalšími miestnosťami sú spálňa, detská izba a kúpeľňa. Plynový kotol, ktorý slúži na ohrev vody a kúrenie (radiátorové) je šikovne skrytý v roldore na chodbe spolu s dodatočným úložným priestorom pod schodami. O teplotu v letných mesiacoch sa postarajú klimatizačné jednotky. Byt sa predáva zariadený a po dohode s majiteľmi je možnosť ponechať aj niektoré kusy nábytka. 


Záhrada, na ktorú vstupujeme cez masívne posuvné dvere v obývačke má plochu 68 m2. Väčšinu plochy pokrýva trávnik, z menšej časti je záhrada dláždená a je ako stvorená na posedenie a grilovačky. V prípade potreby je možné ju dodatočne prestrešiť alebo premeniť na zimnú záhradu. Na polievanie kvetín a trávnika nám slúži hadica napojená na mestskú vodu. V rohu máme k dispozícii dodatočný úložný priestor záhradného domčeka.


Najväčším benefitom lokality je pokojná rodinná atmosféra, kde sa môžu vaše deti hrať bez toho, aby ste sa museli o ne obávať. Ďalšou z výhod je skvelá dostupnosť do mesta. Do desiatich minút sa viete dostať autom na Trnavské mýto a blízko máme aj napojenie na D1 alebo D4. Najbližšie autobusové spojenie je na neďalekej Hradskej ulici. Peši alebo bicyklom ste do pár minút vo Vrakunskom lesoparku, kde nájdete okrem športovísk aj miesta na oddych alebo opekanie.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900.


ID: 120096

Cena: 249 999 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku