ŠTARTOVACÍ alebo INVESTIČINÝ BYT V NOVOSTAVBE, PROJEKT "SKELET"

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120065
  • Úžitková plocha   30m2
  • Podlahová plocha   26m2
  • Pivnica   4m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Stará Turá
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Lodžia


Dobrá dostupnosť
Centrum mesta
Žiadaná lokalita
Tichá lokalita
Veľká loggia
Novostavba
Množstvo zelene
Vlastné parkovanie
Občianska vybavenosť
Nízke mesačné náklady

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj byt v čerstvo skolaudovanej novostavbe projektu "Skelet" v meste Stará Turá. Nakoľko sa nachádzame v novostavbe nehnuteľnosť ponúka vysoký štandard a moderné technológie, ktoré budú poskytovať komfort pre Vaše bývanie. Pri zariaďovaní bytu bol kladený dôraz na použitie kvalitných materiálov.


TECHNICKÁ STRÁNKA BYTU: Za zmienku určite stoja veľkoformátové okná, vonkajšie rolety, klimatizácia, inteligentná domácnosť prostredníctvom aplikácie (bývanie s "Phillipom") a mnoho ďalšieho. Veľkým benefitom sú takisto veľmi nízke mesačné náklady na réžiu bytu.


Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 z celkových dvoch podlaží bytového domu s výťahom. Byt ponúka rozlohu podlahovej plochy 26m2, loggiu o výmere 6,5 m2, pivničnú kobku, parkovacie státie a takisto vysoký štandard a moderné technológie, na ktoré bol kladený dôraz pri výstavbe celého projektu.


DISPOZÍCIA: Pri vstupe Vás privíta dostatočne veľká vstupná chodba s možnosťou inštalácie vstavanej skrine, kúpeľňa spojená s WC, priestor o výmere takmer 20m2, v ktorom sa spája kuchynská časť s obývacou miestnosťou a výstupom na loggiu.


LOKALITA: Nachádzame sa v meste Stará Turá na ul. Gen. M.R. Štefánika, v tesnej blízkosti centra. Lokalita ponúka kombináciu kľudného bývania spolu s rýchlou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti ako škola, škôlka, reštaurácie, služby a obchody rôzneho druhu a mnoho ďalšieho, ktorá je dostupná do pár minút pešej chôdze.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA: Či už hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú príležitosť verím, že táto nehnuteľnosť je tá správna voľba a disponuje parametrami, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť:

-- Novostavba s vysokým štandardom a modernými technológiami

čo poskytuje komfort Vášmu novému bývaniu.

-- Lokalita s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou

-- Možnosť zariadenia podľa vlastných predstáv

-- Nízke mesačné náklady na réžiu bytu

-- Kryté parkovacie státie


Tešíme sa na obhliadku s Vami !

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120065

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku