Prenájom moderného 3 izbového bytu - NOVÝ MARTIN

Prenájom610 € 11 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 5 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119836
  • Úžitková plocha   55m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Martin - Podháj
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Plastové okná

Klasická vaňa

Linka

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

MHD

Zateplený


Žiadaná lokalita
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Martine v mestskej časti Nový Martin. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v cene priamo pred bytom.


Byt má rozlohu 55 m2 +4 m2 dva balkóny. Nachádza sa na 2. podlaží tehlového domu. Dispozíciu tvorí vstupná chodba, veľká izba so vstavanou skriňou a obývacia izba so vstupom na balkón, kompletne vybavená kuchyňa spoločná s obývačkou so vstupom na balkón a kúpeľňa s toaletou. Orientácia je na južnú stranu do záhrady kde je aj detské ihrisko a na severnú svetovú stranu. Byt je úplne nový a nevyžaduje ďalšiu investíciu a je vkusne a moderne zariadený. K bytu neprislúcha pivnica.


Lokalita:


Veľké nákupné centrum TULIP a Tesco 10minút pešo, škôlka, základné a stredné školy na Podháji, doslova komfort bývania v centre diania. V blízkom dosahu je niekoľko detských ihrísk, kaviarne, reštaurácie a plná občianska vybavenosť.


Cena prenájmu je 630 €/mesačne vrátane všetkých energií. V prípade 1 osoby zľava z nájomného/mesačne. Byt sa prenajíma zariadený. Parkovanie je možné pri bytovom dome s vlastným parkovacím miestom. Byt je voľný po dohode ihneď. Uprednostňujeme dlhodobý prenájom. V byte môžu byť domáce zvieratká. Mesačný nájom sa platí vždy vopred a pri uzatváraní zmluvy o nájme sa platí 2x depozit. Ďalšie informácie rád poskytnem telefonicky alebo e-mailom.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119836

Cena: 610 €/mesiac 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku