MALINOVO TRI VODY- Moderný 4-izbový BUNGALOV v tichej uličke

Predaj444 000 € 4 036 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119826
  • Úžitková plocha   110m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Malinovo
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Plastové okná

Slnečný

Tiché prostredie


Žiadaná lokalita
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj tento štýlový Rodinný dom v obľúbenej časti MALINOVA


DOM A JEHO BENEFITY:

Moderný a slnečný. Dve vlastnosti, ktoré krásne vystihujú túto nehnuteľnosť. Ihneď po prekročení prahu dverí vás pohltí príjemná atmosféra, ktorou tento dom vyniká. Dispozícia domu majiteľom ponúka 2 detské izby, toaletu s kúpeľnou a technickú miestnosť. Priestranná spálňa, ako tretia izba disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a výstupom na prestrešenú terasku.

Dominantou domu je určite majestátna obývacia miestnosť s kuchynským kútom. Vďaka vysokým stropom je krásne vzdušná a zaujímavým prvkom sú aj priznané trámy krovu.


Podlahová plocha domu je 110m2 . Je klimatizovaný s podlahovým kúrením. Predáva sa kompletne zariadený. Kolaudovaný bol v roku 2015


POZEMOK

Má výmeru 550m2 a je dokonale rovinatý. V prednej časti pozemku sa nachádza moderný carport pre dve autá, do ktorého sa dostaneme cez bránu na diaľkové ovládanie. Sú tu dospelé okrasné kríky a dreviny, ale aj krásny udržiavaný trávnik. V zadnej časti sa zase nachádza bazén, terasa a záhradný domček.LOKALITA:

Moderná novozvniknutá časť Malinova-Tri Vody sa teší veľkej popularite. Obyvateľom ponúka moderné, komunitné susedstvo na skok od Bratislavy. Občianska vybavenosť stále rastie a v blízkosti domu sa nachádza zastávka autobusu, ale aj materská škôlka, reštaurácie či supermarket BILLA.ODPORÚČANIA MAKLÉRA:

Dom sa predáva zariadený a bez potreby akejkoľvek dodatočnej investície. Veľkou pridanou hodnotou je krásny pozemok, elektrická brána či prestrešená teraska. Jednoznačne odporúčam a teším sa na spoločnú obhliadku.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119826

Cena: 444 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku