Hľadáte priestranný 4 izbový byt - pozrite si tento v projekte Minergo

Predaj525 000 € 4 375 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119801
  • Úžitková plocha   120m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Nové Mesto - Vinohrady
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Balkón

Garáž

Klasická vaňa

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Kuchynský kút

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Škola, škôlka

Nemocnica

MHD

Zateplený


Centrum mesta
Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť
Množstvo zelene
Tichá lokalita
Kúpou voľný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám exkluzívne ponúka na predaj SLNEČNÝ 4 izbový tehlový byt s pekným výhľadom v komplexe MINERGO na Kolibe, s 2x garážovým a vonkajším státím, ktorého samozrejmosťou je pivničná kobka.


Byt

Slnečný tehlový 4 izbový byt ponúka všetko k nadštandardnému bývaniu v Bratislave a pocit priestranného rodinného domu . Rozloha ponúkanej nehnuteľnosti je 120 m2 bez plochy loggie. Situovaný je na 2. podlaží bytového domu, s orientáciou okien na východ, juh a západ, čo zabezpečí presvetlenie celého bytu. Z loggie máme nádherný výhľad na východnú časť Bratislavy a novovznikajúce moderné centrum, čím celému bytu mimoriadnu atmosféru.

 

Dispozícia bytu

Vstupom do vnútra sa ocitneme v dlhej chodbe s množstvom úložného priestoru pozdĺž celej predsiene. Môžeme si hneď všimnúť veľmi šikovné rozdelenie bytu na dennú a nočnú časť. Po pravej strane nájdeme tri izby, ktoré môžu slúžiť ako dve detské izby a tretia izba ako spálňa, prípadne ju môžete zameniť za pracovňu. Výhľad z tejto časti je do vnútrobloku projektu.

 

Chodba plynule prechádza do najväčšej miestnosti bytu – obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou a už spomínaným výhľadom na Bratislavu. Veľkoformátové okná s výhľadom vám zabezpečia výborný zážitok pri relaxovaní v obývačke, alebo pri vychutnávaní si jedla za jedálenským stolom. Kuchyňa prešla kompletnou rekonštrukciou s vybavením od značky Siemens.

 

K štandardu patria hliníkové okná, ale tiež systém chladenia a vykurovania pomocou tepelných čerpadiel a rekuperátorov, čo zabezpečuje čerstvý vzduch v celom byte. Každá miestnosť má individuálne nastavovanie teploty, bezfalcové dvere so skrytými pántmi, ktoré pôsobia veľmi elegantne.

 

O Projekte

Projekt Minergo z roku 2013 od Developera ICT ISTROCONTI priniesol do Bratislavy modernú architektúru. Pochváliť sa môže cenou CE.ZA.AR. od komory architektov.

 

Parkovanie

K predmetnej nehnuteľnosti sú na predaj dve parkovacie mieste v garáži, a taktiež vonkajšie státie.

Cena vonkajšieho parkovacieho miesta – 10 000 €

Cena vnútorného parkovacieho miesta – 25 000 €


Pre návštevy sú vyhradené miesta pred bytovkou, developer myslel aj na komfort v zimných mesiacoch, a preto je príjazdová cesta vyhrievaná.

 

Názor Makléra

Hľadáte veľkometrážny byt? Chcete bývať v blízkosti mesta s dobrou dostupnosťou, ale zároveň hľadáte tiché prostredie? Poteší vás nádherný výhľad ? Oceňujete vysoký štandard v oblasti bývania? Ak ste si na tieto otázky odpovedali ÁNO – tak tento byt je určený práve pre vás. 120 m2 podlahovej plochy vám zabezpečí pocit rodinného domu a stále si môžete pritom užívať benefity bývania v byte a o všetko sa postará správca objektu. Moderná architektúra je veľký bonus a vizuál projektu Minergo určite neomrzí, navyše budete mať všetko len na skok.

 

Teším sa na obhliadky.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119801

Cena: 525 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku