nadštandardný 5i RODINNÝ DOM (211m2) s BAZÉNOM - Stupava-Mást

Predaj459 990 € 2 180 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119779
  • Úžitková plocha   211m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Stupava - Mást
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Zateplený


Novostavba
Kúpou voľný
Tichá lokalita
Dobrá dostupnosť
Občianska vybavenosť
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj impozantnú novostavbu 5i rodinného domu s bazénom (8x3m) na Štúrovej ulici v Stupave v časti Mást.


Tento dvojpodlažný 5i rodinný dom je postavený na pozemku s celkovou výmerou 542m2, pričom zastavaná plocha predstavuje 134m2. Úžitková plocha domu je 211,3m2. Jedná sa o novostavbu, ktorá bola skolaudovaná v roku 2021. Dom je postavený z tehly, zateplený minerálnou vlnou a je napojený na všetky inžinierske siete vrátane optiky (Telekom). Dom sa predáva v zásade v štádiu holodomu, aj keď spodné podlažie je čiastočne zariadené, no jedná sa skôr o vybavenie na dočasné užívanie.


Zaujímavou vlastnosťou domu je jeho flexibilita, ktorú ponúka pri užívaní vďaka svojmu dispozičnému riešeniu – možno ho využívať na bývanie pre jednu rodinu, ale aj ako 2-generačné bývanie.

 

Pozemok je rovinatý pričom záhrada je orientovaná na slnečnú západnú stranu. Pozemok je rožný – z dvoch strán susedí s prístupovou cestou. Z väčšej časti je oplotený, no od ulice je k domu otvorený prístup (možnosť dokončiť oplotenie). Na pozemku je kopaná studňa, ktorá bude slúžiť na zavlažovanie záhrady.

 

Dispozícia

Prízemie – z priestrannej vstupnej chodby s dostatkom úložného priestoru sa dostávame do vstupnej chodby, z ktorej je po ľavej strane situovaná kuchyňa (10,2m2) so špajzou (2,7m2) a následne oddelená priestranná obývacia izba (34,5m2) s výstupom na terasu so zámkovej dlažby (43m2). Z obývacej izby sa dostávame veľkej spálne (19,3m2), ktorá disponuje vlastnou kúpeľňou s WC (7,3m2). Po pravej strane od vstupnej chodby sa nachádza technická miestnosť (6m2) s plynovým kotlom a zásobníkom teplej vody. Okrem toho je tu umiestená práčka a sušička. Vedľa technickej miestnosti je situované samostatné WC s umývadlom.

Poschodie – na hornom podlaží je z chodby prístupná kúpeľňa (8,8m2) s rohovou vaňou (už osadená), vedľa nej sa nachádza sklad (3,7m2) a následne tri izby (23,4m2, 23,6m2 a 19,6m2) – spálne, z ktorých jedna môže byť využitá aj ako obývacia izba s kuchyňou v prípade užívania domu ako 2-generačného. Spálňa s výmerou 19,6m2 disponuje miestnosťou (4,4m2), ktorá môže slúžiť ako walk-in šatník, prípadne ďalšia (rodičovská) kúpeľňa. WC na hornom podlaží je taktiež samostatné.

 

Technické parametre:

-      Bezpečnostný systém na prízemí a príprava na poschodí

-      Príprava na kamerový systém

-      Kachle v obývacej izbe napojené na komín

-      Keramická tehla HELUZ FAMILY 30 s hrúbkou 300mm

-      Zateplenie - minerálna vlna

-      Sedlová strecha – drevený krov + izolácia – striekaná pena cca 30cm

-      Strop na prvom podlaží – železobetónová monolitická deka

-      Plynový kotol Geminox + zásobník TÚV – podlahové kúrenie teplovodné

-      Príprava na klimatizáciu v celom dome

-      Exteriérové žalúzie na spodnom podlaží v obývacej izbe a príprava na ne v ostatných izbách

-      Plastové okná s izolačným 3-sklom

-      Hliníkové vstupné dvere a HS portál v obývacej izbe


 

Lokalita

Dom sa nachádza v pokojnej časti Stupavy, v časti Mást, ktorá je bližšie k Bratislave, čo má pozitívny dopad na dopravné spojenie s hlavným mestom. Na spojenie s Bratislavou možno využiť okrem osobnej dopravy aj frekventovanú prímestskú dopravu. Stupava sa môže pochváliť kvalitnou občianskou vybavenosťou (v pešej dostupnosti – potraviny Kraj, reštaurácie/pizzerie, zdravotné stredisko, lekáreň, pekáreň, kaviarne, posilňovňa, knižnica, kostol a pod.) a množstvom miest na príjemné trávenie voľného času, ako napríklad Zámocký park, Biofarma príroda, či blízke lesy Malých Karpát. Toto sú atribúty, vďaka ktorým je Stupava vyhľadávaným mestom na bývanie.

 

TIP makléra

Poctivo postavená novostavba z kvalitných materiálov, ktorá bude úžasným miestom pre bývanie väčšej rodiny, prípadne aj bývanie 2 generácií pri zachovaní svojho súkromia. V letných mesiacoch vás či vaše deti určite poteší bazén s filtráciou, vírivka, či priestranná terasa. Ak túžite po novostavbe, ktorú si môžete dokončiť do finálnej podoby podľa svojho vkusu, tak ste ju práve našli.

 

Pozn.: niektoré fotografie (holodomu) sú upravené a doplnené o vybavenie prostredníctvom virtuálneho homestagingu pre vytvorenie lepšej predstavy.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119779

Cena: 459 990 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku