PREMYSLENÝ 2 IZB. BYT V PROJEKTE ZUCKERMANDEL s prekrásnym VÝHĽADOM NA DUNAJ

Predaj374 999 € 6 048 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 5 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120387
  • Úžitková plocha   62m2
  • Podlahová plocha   56m2
  • Pivnica   3m2
  • Poschodie   3/5
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Staré Mesto
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Balkón

Šatník

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Obchody

Škola, škôlka

Nemocnica

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť
Priestranný šatník
Kompletne zariadený
Novostavba
Výhľad na Dunaj

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj tento PRAKTICKÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 izbový byt, ktorý ponúka unikátny výhľad na Dunaj, nachádzajúci sa v obľúbenom projekte Zuckermandel na Žižkovej ulici.


Byt nájdeme na 3. poschodí 5-poschodovej novostavby s výťahom, ktorá bola kolaudovaná v roku 2017. Čistá podlahová plocha bytu je 55,55 m2. S balkónom (3,52 m2), na ktorý máme prístup z obývačky, máme k dispozícii 59,07 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka v suteréne o výmere dodatočných 2,87 m2.K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži za cenu 35.000 €. V prípade rýchleho jednania a jasného financovania je možná dohoda na cene.


Dispozícia bytu je prehľadná a praktická. Dominantou priestoru je priestranná obývačka, ktorej súčasťou je aj kuchynský kút v tvare U. Spálňa poskytuje veľkorysý priestor a obsahuje walk-in šatník. Do kúpeľne vstupujeme z chodby a jej súčasťou je aj toaleta. 


Ticho v byte zabezpečujú hliníkové okná, konkrétne izolačné protihlukové trojsklá. Čo sa týka vybavenia a zariadenia, v interiéri sú použité nadštandardné materiály. Milovníkov dreva poteší drevená dubová podlaha v izbách. O teplotu v letných mesiacoch sa postará klimatizácia, ktorá je zabudovaná do podhľadu. Samozrejmosťou sú bezpečnostné dvere.


Lokalitu, ktorej súčasťou je byt netreba zvlášť predstavovať. Nachádzame sa v jednej z najlukratívnejších častí mesta, a to priamo na nábreží. Či už zvažujete kúpu pre seba alebo ako investíciu, hlavnou devízou je najmä blízkosť historického centra mesta, kam sa vieme dostať pešou chôdzou do 10 minút. Blízko bytovky máme zastávku električky (Chatam Sófer), ktorou sa pohodlne dostaneme do celého mesta.


VIDEO: https://bit.ly/2iZuckermandel


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120387

Cena: 374 999 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku