lukratívny 3izbový byt na atraktívnej adrese - SLNEČNICE UNIQ

Predaj329 990 € 4 400 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119716
  • Úžitková plocha   75m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Petržalka
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Klasická vaňa

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Nemocnica

MHD


Dobrá dostupnosť
Novostavba
Množstvo zelene
Kúpou voľný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj tento lukratívny 3 izbový byt v obľúbenej časti Petržalky - FIALOVÁ 7A. Obľúbená, novovzniknutá Petržalská štvrť láka svojou občianskou vybavenosťou v kombinácii s výbornou dostupnosťou a prírodou ako na dlani. Nachádza sa na 2 nadzemnom podlaží. Je v štádiu holobytu a je ihneď voľný.


BYT A JEHO BENEFITY:

Hneď po vstupe do bytu nás víta slnečný otvorený priestor. Po ľavej strane nájdeme miesto pre skriňu a samostatnú toaletu. V zádverí sa taktiež nachádza ideálne miesto na vstavanú skriňu a botník. Dominantou bytu je obývacia časť s kuchynským kútom. Vďaka veľkoformátovým oknám je krásne presvetlená a vzdušná. Následne prechádzame to detskej izby a spálne. Všetky tri izby majú prípravu na klímu a možnosť vyjsť na veľký balkón. Kúpeľňa je oddelené od WC a nachádza sa tu aj miesto na práčku. Rovnako sa v každej izbe nachádzajú predpripravené vypínače na exteriérové žalúzie.


Byt je o výmere 74m2 (byt 63,8+ balkón 10,8). Možnosť dokúpiť aj 1x vnútorný 1x vonkajší parking.


ORIENTÁCIA:

V


LOKALITA:

Samotný projekt ponúka trávnaté detské ihriská, upravené vnútrobloky, ale aj veľa možnosti pre venčenie domácich miláčikov. Milovníkov aktívneho životného štýlu zase poteší blízkosť obľúbenej hrádze. Nachádzajú sa tu aj kaviarne či supermarket. Bezproblémová je dostupnosť do centra a ostatných častí mesta vďaka rýchlemu napojeniu na Panónsku či Dolnozemskú ulicu.


KOMENTÁR MAKLÉRA:

Táto etapa projektu je dominantná svojou tehlovou fasádou a pôsobí príjemným industriálnym dojmom. Výhodou je aj to, že v blízkom okolí sa už ďalšia výstavba neplánuje. Byt je ideálny pre kreatívnych ľudí, ktorí majú radi všetky detaily zariadené podľa seba.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119716

Cena: 329 990 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku