MODERNÉ bývanie v krásnom RODINNOM DOME v tichej lokalite

Predaj460 000 € 2 584 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119712
  • Úžitková plocha   178m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Príbovce
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Šatník

Hliníkové okná

Klasická vaňa

Sprchový kút

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Kuchynský kút

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka


Tichá lokalita
Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť
Pekný výhľad

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj DIZAJNOVÝ Rodinný dom vo veľmi dobrej lokalite. Tento dom je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá pohodlné a moderné bývanie v tichej a zelenej lokalite. Je to dom, kde sa budete cítiť ako doma.


INTERIÉR

Ak hľadáte dom, ktorý vám ponúkne nielen komfort, ale aj štýl, tento dom je pre vás ideálny. Je navrhnutý tak, aby ste si mohli užívať každú časť dňa v príjemnom prostredí. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť, ktoré sú navzájom oddelené. Nočná časť je rozdelená na - detskú a manželskú.


V detskej časti nájdete dve útulné detské izby. Deti majú vlastnú kúpeľňu s klasickou vaňou a toaletou.

V manželskej časti sa nachádza luxusná kúpeľňa s modernou voľne stojacou vaňou, sprchovým kútom a toaletou s bidetom. Vedľa kúpeľne prejdete do priestranného elegantného šatníka cez ktorý sa dostanete do manželskej spálne, kde vás čaká pohodlná posteľ a veľkometrážne okná s príjemným výhľadom do záhrady.


Vstupná hala je otvorená a prepojená s obývacou časťou a aj kuchyňou. Obývacia časť je veľká a vzdušná, s príjemným priestorom. Moderná kuchyňa na mieru s ostrovom a barovým sedením je prepojená s jedálňou so vstupom na terasu.


EXTERIÉR

Dom je postavený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho dlhú životnosť a nízke náklady na údržbu. Má valbovú strechu z titán-zinkového plechu, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom. Hliníkové vstupné dvere a hliníkové okná s izolačnými trojsklami zabezpečujú tepelnú a zvukovú izoláciu. Okná sú vybavené elektrickými exteriérovými žalúziami, ktoré vám umožnia regulovať svetlo a súkromie. Okolo celého domu sú spravené chodníky, ktoré vám uľahčia pohyb po pozemku. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - elektrinu, plyn, vodu, kanalizáciu, internet. Dom bol skolaudovaný v roku 2018.


VYBAVENOSŤ

V obci sa nachádza základná škola, potraviny, mäsiarstvo, cukráreň, lekáreň, pošta, praktický lekár pre dospelých, praktický lekár pre deti a dorast, zubár, materská škôlka a ďalšie. V okolí obce sa nachádzajú rôzne prírodné a kultúrne atrakcie, ako napríklad vrch Ostrá, hrad Sklabiňa, národný park Veľká Fatra, Snowland Valča či termálne kúpalisko Turčianske Teplice. Príbovce sú teda plne vybavenou obcou, kde sa dá žiť pohodlne a zároveň si užívať krásy prírody a histórie.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119712

Cena: 460 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku