NÁDHERNÝ TEHLOVÝ 5i RD s ideálnou POLOHOU pri LESE - ul. Ota Holúska

Predaj639 990 € 4 571 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 7 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119630
  • Úžitková plocha   140m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Záhorská Bystrica
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Špajza

Šatník

Rohová vaňa

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Nemocnica

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Priestranný šatník
Príprava na fotovoltaiku
Krb

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 vám ponúka na predaj očarujúci 5izbový Rodinný dom s výbornou polohou v novšej časti Záhorskej Bystrice – ul. Ota Holúska.Úžitková plocha je 140m2. Pozemok je rovinatý a nadsadený vyššie nad úrovňou prístupovej cesty, vďaka čomu je zabezpečené  dokonalé súkromie. Hlavná časť záhrady je orientovaná na východ, terasa prístupná z obývacej izby na juh.


Technická charakteristika:

-retenčná nádrž na zber dažďovej vody na polievanie záhrady

-praktický zhod na špinavé prádlo v kúpeľni na poschodí (ústí do práčovne na prízemí)

-tehla 30cm + zateplenie polystyrénom 15cm

-monolitické železobetónové stropy

-kvalitné hliníkovo-plastové okná – 3-sklo zn. INTERNORM

-nový plynový kotol Weissman (2 mes.) so zásobníkom

-teplovodné podlahové kúrenie v celom dome

-príprava na fotovoltaiku

-alarm s pohybovými senzormi v izbách

-murovaný krb v obývacej izbe

-stanová strecha s dreveným krovom – strešná krytina Tondach


TIP makléra: Ak túžite vymeniť ruch mesta za pokojné bývanie v rodinnom dome, no zároveň sa nechcete vzdať dobrej dostupnosti a kvalitnej občianskej vybavenosti, tak táto ponuka je pre vás ako stvorená. Kombinácia bývania v pokojnej modernej štvrti v tesnej blízkosti lesa je snom mnohých. Ak je aj tým vaším, tak toto je vhodná príležitosť splniť si ho. 


Kvalitne spracovaný tehlový 2-podlažný rodinný dom je situovaný na pozemku ideálnych rozmerov 555m2, pričom zastavaná plocha domom predstavuje 100m2.

Dom je od ulice chránený od potenciálnych pohľadov udržiavanou vzrastlou zeleňou, ktorá vám bude dennodenne prinášať radosť. Okrem okrasných stromov a rastlín je značná časť pozemku využívaná na pestovanie rôznych plodín. Za zmienku určite stoja dobre rodiace ovocné stromy a kríky (čerešňa, hruška, broskyňa, maliny, ríbezle, vinič). O pocit ako na dovolenke sa postará krásne kvitnúca Albízia v blízkosti terasy. 


Pozemok/záhrada: v záujme vybudovania záhrady na rovine (bez kaskád) bola pred výstavbou realizovaná veľká navážka pôdy, čím sa dosiahol aj efekt zvýšenej miery súkromia od ulice. Na úrovni ulice sú tak situované len 2 parkovacie miesta a miesto pre smetné koše. Dom samotný a celá záhrada je vyvýšená oproti ulici o približne 2,1m.


Dispozícia:

premyslené dispozičné riešenie je bezpochyby doménou tejto nehnuteľnosti. 

-NA PRÍZEMÍ je priamo zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa so sprchovým kútom a záchodom, práčovňa a šatník. Následne sa dostávame do vzdušnej obývacej izby spojenej s kuchyňou – tento priestor je celodenne krásne presvetlený vďaka veľkoformátovým oknám orientovaným na 3 svetové strany. Z kuchyne je prístupná špajza. Dominantou obývacej izby je murovaný krb, ktorý vytvorí príjemnú atmosféru počas dlhých zimných večerov. Na prízemí sa nachádza jedna izba, ktorá môže byť využitá ako pracovňa, či hosťovská izba. Východ na terasu tienenú drevenou pergolou porastenú viničom je situovaný veľmi prakticky vedľa kuchyne. 

-NA POSCHODÍ nájdeme okrem 3 spální aj užitočný šatník, veľkú kúpeľňu s 2 umývadlami, rohovou vaňou a sprchovým kútom. Určite oceníte, že WC je oddelené od kúpeľne a nájdete tu aj bidet. Východ do podkrovia je zabezpečený prostredníctvom vyklápacieho rebríka zo šatníka.


Lokalita:

Lokalita v súčasnosti naberá na atraktivite aj vďaka novootvorenej nemocnici Bory, ktorá predstavuje najmodernejšie medicínske zariadenie na Slovensku. Záhorská Bystrica je vyhľadávanou lokalitou najmä vďaka svojej dobrej dopravnej dostupnosti (20 min. do centra mesta autom, či MHD), ako aj kompletnej občianskej vybavenosti (potraviny, reštaurácie, kaviarne, lekárne, pekárne, pošta, fitnescentrá, kaderníctva, základná škola, škôlky, detské ihriská, športoviská, zdravotné stredisko, Bory Mall - 7 min. autom).

Bonusom je blízkosť lesov Malých Karpát – dom sa nachádza v časti, odkiaľ sa doslova po pár minútach ocitnete v čarovných lesoch Malých Karpát popretkávaných turistickými a cykloturistickými cestičkami s množstvom chát, bufetov, či stanovíšť na opekanie. Záhorská Bystrica je mestská časť, ktorá žije veľmi aktívnym životom a organizuje sa tu množstvo kultúrnych a spoločenských či športových udalostí. 


Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119630

Cena: 639 990 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku