UNIKÁTNA PRÍLEŽITOSŤ stať sa majiteľom nádherného rodinného sídla, ktoré je IDEÁLNE pre trvalé bývanie, rekreáciu a podnikanie

Predaj1 €
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  120315
  • Úžitková plocha   230m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Breznička - Červeň
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj Toto krásne sídlo sa nachádza v malebnom prostredí v blízkosti mesta Lučenec, kde príroda splýva s moderným bývaním. Spojte svoje dokonalé bývanie s podnikaním a využite maximálny potenciál tejto ponuky.


V súčasnej dobe je areál, okrem bežného rodinného života, využívaný na poskytovanie lekcií jazdenia na koni, možnosť ustajnenia vlastného koňa, organizáciu detských táborov, rôznych spoločenských akcií a čiastočného poskytovania ubytovania.


Rastúci potenciál využitia 

Sídlo je ideálnym miestom pre vybudovanie rodinného penziónu alebo bed &breakfast, čím využijete potenciál rastúceho záujmu o aktívnu dovolenku a pobyt v prírode. Prítomnosť novovybudovanej cyklotrasy tiež pridáva na atraktivite a zaručuje stabilný prílev návštevníkov.


Dom bol kolaudovaný v roku 2012, disponuje dvomi podlažiami, na prízemí sa nachádza obývačka s kuchyňou, kde absolútna dominanta je veľká murovaná pec s krbom, ktorá zároveň dokonale predeľuje priestor jedálenskej časti s obývacou. Samozrejmosťou je kúpeľňa, samostatná toaleta a dve spálne. V technickej miestnosti je umiestnený kotol so zásobníkom, ktorý je v prípade poruchy zálohovaný elektrickým kotlom. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler, v lete solárne panely. Kúrenie je riešené na prízemí podlahovým kúrením, na poschodí radiátormi. O tepelný komfort sa stará riadiaci systém s mobilným termostatom. Veľkosť celého poschodia tvoria ďalšie dve priestranné spálne s viacerými možnosťami ich využitia. Vonkajšia terasová časť je čiastočne zasklená a tiež disponuje krbom. Vyložená je kameňom a nadväzuje na ňu krytý bazén s dĺžkou 10m.


Vedľa domu je prístavba so štyrmi miestnosťami, využívaná v súčasnosti ako dielňa a komora, s potenciálom prerábky na ubytovacie priestory. Okrem nej sa na pozemku nachádza stajňa pre kone, sklady, senník, domček pripravený na umiestenie sauny a prestrešená garáž pre dve autá.


Pozemok o rozlohe viac než 6 hektárov tvoria pasienky, jazdiare, ovocný sad, priestranná a udržiavaná trávnatá plocha okolo domu, kde nájdete priestor pre detské ihrisko, záhradné párty alebo si užijete krásny západ slnka z pohodlia terasy.


Strategická poloha: 

Sídlo je situované v tichej lokalite, no s dobrým dopravným spojením do blízkeho mesta, čo umožňuje jednoduchý prístup k všetkým dôležitým službám a zariadeniam.


VIDEO: https://www.instagram.com/reel/C73oAIvqkxH/?igsh=YmcwZnA3YWxmN2lw


Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 120315

Cena: 1 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku