PONÚKAME SÚKROMIE A TICHO SPOLU S TÝMTO PRÍJEMNÝM BUNGALOVOM

Predaj399 999 € 4 040 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119576
  • Úžitková plocha   99m2
  • Podlahová plocha   80m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Vrakuňa
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Špajza

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Škola, škôlka

Zateplený


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Kompletne zariadený
Súkromná ulica
Priestranná záhrada

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento príjemný, kompletne zariadený 3 izbový bungalov nachádzajúci sa na súkromnej ulici v tichom prostredí neďaleko Vrakunského lesoparku.


EXTERIÉR

Bungalov bol postavený pred desiatimi rokmi na pozemku s celkovou výmerou 397 m2. Upravená záhrada, ktorá okrem anglického trávnika poskytuje aj mnoho kvetov a drevín sa rozprestiera na 298 m2. Za elektricky ovládanou bránou nájdeme parkovaciu plochu pre dve až tri autá. V rohu pozemka máme k dispozícii záhradný dom. Oddych si môžete dopriať na prestrešenej terase, ktorá je vďaka uhlu a previsu strechy počas celého dňa chránená od priameho slnka. Orientácia domu je juhozápadná, vďaka čomu je pozemok zaliaty slnkom počas celého dňa. Na pozemku sa nachádza taktiež čistička odpadovej vody. Dom je pripojený na mestskú vodu.


INTERIÉR

Zastavaná plocha bungalovu je 99 m2 vrátane prestrešenej terasy. Úžitková plocha je 80 m2. Dispozičné riešenie je jednoduché a zároveň praktické. Dominantou priestoru je priestranná obývačka s jedálňou a kuchynským kútom v tvare U. Cez posuvné dvere máme výstup na terasu. V zimných mesiacoch vás zohreje krb. Z obývačko-kuchyne sa koridorom posúvame k ďalším miestnostiam. Za prvými dverami naľavo sa nachádza špajza s regálmi. Napravo máme veľkú spálňu, kde bez problémov umiestnite aj pracovný kút či väčšiu vstavanú skriňu. Vedľa spálne máme detskú izbu, ktorá je práve prispôsobená pre dve deti. Dvere oproti patria technickej miestnosti, v ktorej okrem elektrického kotla s bojlerom a práčky nájdeme aj samostatnú toaletu s umývadlom. Druhé WC je súčasťou kúpeľne vybavenej vaňou. Nad koridorom máme otvor s výsuvnými schodmi na pochôdzne podkrovie, ktoré poskytuje množstvo úložného priestoru. Bungalov sa predáva kompletne zariadený a v prípade záujmu aj so všetkých nábytkom.


LOKALITA

Čo sa týka lokality, jej najväčšou devízou je pokoj a ticho. Dom nájdeme na súkromnej ulici, kde je v susedstve len pár domov a vie o nej len minimum ľudí. Ak hľadáte istú mieru anonymity, na tomto mieste ju nájdete. Ďalšou z výhod je skvelá dostupnosť do mesta. Do desiatich minút sa viete dostať autom na Trnavské mýto a blízko máme aj napojenie na D1 alebo D4. Peši alebo bicyklom ste do pár minút vo Vrakunskom lesoparku, kde nájdete okrem športovísk aj miesta na oddych alebo opekanie.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 119576

Cena: 399 999 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku