2 IZBOVÝ BYT v NOVOSTAVBE V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Predaj112 905 € 1 947 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119009
  • Úžitková plocha   58m2
  • Podlahová plocha   58m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bánovce nad Bebravou
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Žiadaná lokalita
Kúpou voľný
Slnečná strana
Občianska vybavenosť
Priestranný šatník
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný 2 izbový byt o výmere podlahovej plochy 57,9 m2 a balkónom o veľkosti 7,5 m2 v novovybudovanom projekte Rezidencia Slnečná v meste Bánovce nad Bebravou.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Byty v projekte Rezidencia Slnečná nesú v sebe kombináciu benefitov, ktoré by ste pri výbere Vášho vysnívaného bývania určite nemali prehliadnuť - nadčasový dizajn, kvalitné materiály, komfortné bývanie, moderné prvky a technológie, výborná dostupnosť a občianska vybavenosť.

Chcete sa stať súčasťou jedinečného bývania v Bánovciach nad Bebravou ?


ŠTANDARD NEHNUTEĽNOSTI: Byty sa predávajú v stave - ŠTANDARD, ktorý zahŕňa - protipožiarne vstupné dvere, interiérové dvere s obložkou a zárubňou, plávajúce podlahy so soklovými lištami, kompletne vybavená kúpeľňa s WC s keramickou dlažbou a obkladmi (veľkosť 60x60), povrchová úprava všetkých stien riešená sadrovými omietkami, okná s tepelno-izolačným trojsklom, balkón vybavený mrazuvzdornou keramickou dlažbou, predpríprava tienenia exteriérovými žalúziami.

Byty sú realizované v 3 rôznych kombináciách štandardu.


Smart riešenie celého bytového domu prostredníctvom aplikácie - plnohodnotná inteligentná domácnosť - videovrátnik, čítačky ŠPZ pri vstupe do parkovacieho domu, diaľkový odpočet vodomerov + meračov tepla, kamerový systém pre monitorovanie všetkých spoločných priestorov, ovládanie exteriérových žalúzii a mnoho ďalšieho.

Parkovanie je riešené prostredníctvom vonkajšieho alebo vnútorného (podzemného) garážového parkovacieho domu - k bytu je povinné si prikúpiť minimálne jedno parkovacie státie podľa výberu.


DISPOZÍCIA: Dispozícia bytu je prehľadná a hlavne praktická. Vstupná chodba s dostatkom priestoru, dominantnou časťou bytu je obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, spálňa, ktorá poskytuje veľkorysý priestor čo dokazuje aj odkladací priestor v podobe obrovského walk-in šatníku. Neoddeliteľnou súčasťou nehnuteľnosti je takisto balkón na ktorý sa vieme dostať či už z obývacej miestnosti, ale takisto aj zo spálne Vášho bytu.


LOKALITA: Nachádzame sa na sídlisku "Dubnička" a teda jednou z najväčších výhod nášho projektu je určite lokalita a samotné umiestnenie, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti čo v kombinácii s vynikajúcou dostupnosťou považujem za obrovský benefit, ktorý dodá Vášmu novému bývaniu zaslúžený komfort.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0951 677 592

ID: 119009

Cena: 112 905.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku