CHATA NA PREDAJ V NÁDHERNOM PROSTREDÍ - Kalvária

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119008
  • Úžitková plocha   40m2
  • Stav   Vo výstavbe
  • Lokalita:   Dubnica nad Váhom
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Množstvo zelene
Tichá lokalita
Dobrá dostupnosť
Kúpou voľný
Športové vyžitie
Žiadaná lokalita

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj unikátnu ponuku chaty v krajnej lokalite obklopenej lesom v záhradkárskej oblasti Kalvária (Dubnica nad Váhom) s ideálnou výmerou pozemku - 434 m2.


Ako výhodu by som vyzdvihol, že je v cene chaty ponechaná kuchynská linka, príplatkový sprchový kút a čo sa exteriéru týka je k dispozícii takisto už zakúpený vonkajší bazén. Dispozične pozostáva z jednej obytnej izby, samostatnej kuchyne a kúpeľne o celkovej výmere 40m2.


Technická stránka nehnuteľnosti

-Podlahy sú riešené dvojvrstvovou drevotrieskou s 15cm izoláciou.

-Čo sa týka odpadu je vybudovaná príprava pre čističku / septik poprípade malej žumpy podľa výberu nových majiteľov. Pitná a úžitková voda je takisto k dispozícii. Chata je v štádiu dokončovacích prác čo ponúka novým majiteľom riešenie interiéru podľa vlastných predstáv.

-Chata je postavená ako modulový drevodom so základmi riešenými betónovými debniacimi tvárnicami (DTčka), vnútorné steny sú dobudované zo sadrokartónu + vnútorná izolácia v podobe izovatu 12cm.

-Strešná krytina - plechová vybavená vzduchotesnou izoláciou. Vykurovanie chaty bude možné prostredníctvom elektriny + elektrického krbu, ktorý je k dispozícii pre nových majiteľov.


Odporúčanie makléra

Záhrada s chatou je ideálna pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú miesto na spoločné trávenie voľného času, ale aj pre jednotlivcov alebo páry, ktoré potrebujú relaxovať v tichom prostredí. Zároveň vnímam nehnuteľnosť ako dobrú investíciu nakoľko sa nachádzame v žiadanej lokalite a má vysoký potenciál rastu cien.


Lokalita - ako som už spomenul nachádzame sa v krajnej lokalite obklopenej lesom v záhradkárskej oblasti Kalvária, ktorá ponúka novým majiteľom ničím nerušený oddych v tesnej blízkosti prírody.


Tešíme sa na obhliadku s Vami !

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948 652 209

ID: 119008

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku