3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - PROJEKT REZIDENCIA SLNEČNÁ

Predaj137 914 € 1 889 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119004
  • Úžitková plocha   73m2
  • Podlahová plocha   73m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bánovce nad Bebravou
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný 3 izbový byt o výmere 73m2 a obrovským rohovým balkónom o výmere až 14,62m2 v novovybudovanom projekte Rezidencia Slnečná v meste Bánovce nad Bebravou.


ŠTANDARD NEHNUTEĽNOSTI: Byty sa predávajú v stave - ŠTANDARD, ktorý zahŕňa - protipožiarne vstupné dvere, interiérové dvere s obložkou a zárubňou, plávajúce podlahy so soklovými lištami, kompletne vybavená kúpeľňa s WC s keramickou dlažbou a obkladmi (veľkosť 60x60), povrchová úprava všetkých stien riešená sadrovými omietkami, okná s tepelno-izolačným trojsklom, balkón vybavený mrazuvzdornou keramickou dlažbou, predpríprava tienenia exteriérovými žalúziami.

Byty sú realizované v 3 rôznych kombináciách štandardu.


Parkovanie je riešené prostredníctvom vonkajšieho alebo vnútorného (podzemného) garážového parkovacieho domu - k bytu je povinné si prikúpiť minimálne jedno parkovacie státie podľa výberu.


DISPOZÍCIA: Dispozícia tohto bytu sa vyznačuje svojou praktickosťou a výborným využitím priestoru: hneď po vstupe do bytu Vás privíta dostatočne veľká vstupná chodba, samostatná detská izba, srdce bytu predstavuje obývacia miestnosť s jedálňou a diskrétne integrovanou kuchynskou časťou, spálňa, kúpeľňa, oddelené WC a súčasťou bytu je takisto obrovský murovaný balkón v tvare L so vstupmi zo spálne, ale aj s obývacej miestnosti o spomínanej výmere takmer 15m2.


Smart riešenie celého bytového domu prostredníctvom aplikácie - plnohodnotná inteligentná domácnosť - videovrátnik, čítačky ŠPZ pri vstupe do parkovacieho domu, diaľkový odpočet vodomerov + meračov tepla, kamerový systém pre monitorovanie všetkých spoločných priestorov, ovládanie exteriérových žalúzii a mnoho ďalšieho.


LOKALITA: Nachádzame sa na sídlisku "Dubnička" a teda jednou z najväčších výhod nášho projektu je určite lokalita a samotné umiestnenie, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti čo v kombinácii s vynikajúcou dostupnosťou považujem za obrovský benefit, ktorý dodá Vášmu novému bývaniu zaslúžený komfort.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Byty v projekte Rezidencia Slnečná nesú v sebe kombináciu benefitov, ktoré by ste pri výbere Vášho vysnívaného bývania určite nemali prehliadnuť - nadčasový dizajn, kvalitné materiály, komfortné bývanie, moderné prvky a technológie, výborná dostupnosť a občianska vybavenosť.

Chcete sa stať súčasťou jedinečného bývania v Bánovciach nad Bebravou ?

Tešíme sa na obhliadku s Vami !


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0951 677 592

ID: 119004

Cena: 137 914.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku