REZERVOVANE_Novostavba RD v obci Báb, Nitra - tepelné čerpadlo

Predaj175 000 € 1 434 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118999
  • Úžitková plocha   122m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Nitra
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Terasa

Plastové okná

Oddelená toaleta

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj novostavbu murovaného 4 izb. RODINNÉHO DOMU v centre obce Báb, vzdialenej od mesta Nitra len 10 min. s napojením na diaľnicu. Dom je SKOLAUDOVANÝ !


Tento rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, zastavaná plocha domu je 122,3 m2 z toho plocha prestrešenej terasy 24,3 m2 orientovanej do záhrady. Dom je postavený na rovinatom pozemkom s rozlohou 419 m2 + možnosť využiť na parkovanie plochu pred pozemkom. Tichá bočná ulica s asflatovou prístupovou cestou.


Na vykurovanie a ohrev vody je použité TEPELNÉ ČERPADLO v kombinácii s teplovodným podlahovým kúrením, čo je predpokladom nízkych mesačných nákladov.


Dispozičné riešenie: vstupná chodba, technická miestnosť, priestranná obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou + špajza, 3 samostatné spálne a samostatné WC.


Technické riešenie: obvodové múry 30 cm tehla zn. Porotherm, zateplenie domu 15 cm polystyrén, strešná krytina Fatrafol /firestone/ + separačná vrstava geotextília a parozábrana + izolácia strechy sklenná vata, ochranný kamenný záhon, sádrokartónové podhľady, plastové okná 3-oj sklá, betónový základ a základová doska, cementový poter s podlahovým teplovodným kúrením. PREDPRÍPAVA: na vonkajšie žalúzie, kamery, vonkajšie osvetlenie, klimatizáciu a pre bioklimatickú pergolu.

IS: voda, elektrina, žumpa.


Obec BÁB: Obec má cca 1000 obyvateľov, v okolí je kompletná občianska vybavenosť - pošta, autobusová zastávka, potraviny, kostol, reštaurácia Sýpka, vinárstvo, lekáreň, materská škola, základná škola aj športový rybník.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0911 267 226

ID: 118999

Cena: 175 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku