PEKNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A POTENCIÁLOM! - DLHÁ ul.

Predaj479 999 € 3 967 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 3 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  119253
  • Úžitková plocha   121m2
  • Podlahová plocha   121m2
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Ivanka pri Dunaji
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Garáž

Špajza

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Veľký pozemok
Pekná záhrada

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj tento zachovalý a príjemný Rodinný dom s rozsiahlym pozemkom s možnosťou stavby ďalšieho domu, nachádzajúci sa v tichej lokalite Ivanky pri Dunaji na Dlhej ulici.


Rodinný dom bol postavený v 60. rokoch minulého storočia. Medzičasom prešiel sériou rekonštrukcií, vďaka čomu je aktuálne v zachovalom stave. Najdôležitejšou položkou je nová strecha, vymenené boli aj okná, ktoré sú vybavené exteriérovými roletami. Interiér prešiel postupnou renováciou a aktuálne nie sú potrebné nutné zásahy. Dom je polo-podpivničený. Súčasťou suterénu je viacero miestností. O teplo v dome sa stará plynový kotol, ktorý je pravidelne revidovaný. Okrem kotla v suteréne nájdeme aj čerpadlo na studňovú vodu.


Pozostáva z troch spální, prechodnej obývacej časti, samostatnej kuchyne a kúpeľne. Izby sú vybavené klimatizačnými jednotkami. Podkrovie je možné použiť ako úložný priestor.


Najväčšou prednosťou lokality je najmä pokoj a príjemné prostredie. Dlhá ulica nie je frekventovanou, takže vás počas celého dňa nerušia prechádzajúce autá. Zároveň sme autom do dvoch minút na začiatku Ivanky, odkiaľ to máme necelých 15 minút do centra Bratislavy. Ivanka ako obec posktyuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane škôl a potravín. Vo voľnom čase odporúčam "vybehnúť" na jazero Štrkovisko.


Čo sa týka pozemku, ten poskytuje veľkorysých 1081 m2. Je možné ho rozdeliť na 2 samostatné pozemky. UPI tu povoľuje postaviť jednopodlažný bungalov v zadnej časti pozemku s prístupovou cestou z Dlhej ulice. Aktuálne je pozemok využívaný ako záhrada s mnohými plodinami a ovocnými stromami. Súčasťou pozemku je aj garáž, letná kuchynka, záhradný domček a altánok.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 188 272

ID: 119253

Cena: 479 999.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku