Výrobné a skladové priestory na prenájom Košťany nad Turcom

PrenájomDohodou

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118291
  • Úžitková plocha   250m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Martin
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Žiadaná lokalita
Kúpou voľný
Dobrá dostupnosť
Množstvo zelene

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na prenájom Prevádzkový areál . Ponúkame na prenájom výrobné, skladové a kancelárske priestory vrátane parkovacích plôch v lokalite Košťany nad Turcom, ktoré sú ihneď k dispozícii. Priestory sú v oplotenom areáli s dobrým dopravným napojením a vybudovanou infraštruktúrou.

 

Vybavenie výrobných,  skladových a kancelárskych priestorov zahŕňa:

1. Vzduchotechnika a klimatizácia: Zabezpečuje ideálne podmienky pre skladovanie a výrobu citlivých materiálov a produktov. Pomáha udržiavať priestory čisté a bezprašné, čo môže byť nevyhnutné pre kvalitu výrobných procesov.

2. Podvesná drážka: Časť výrobných priestorov poskytuje technické vybavenie v podobe podvesenej drážky s nosnosťou 500 kg, čo môže byť efektívne pre vašu manipuláciu s ťažkými bremenami a materiálmi.

3. Sociálne zariadenia a šatňa so sprchou: Pre zamestnancov sú k dispozícii šatne so sprchami a moderné sociálne zariadenia pre zamestnancov.

4. Vlastná kuchynka: Priestory obsahujú vlastnú kuchynku, kde si môžu zamestnanci prichystať jedlo, vydať jedlo z rozvozu, a to bez potreby opustenia areálu.

5. Rozvody stlačeného vzduchu: Priestory sú vybavené rozvodmi stlačeného vzduchu, čo môže byť nevyhnutné pre mnohé výrobné procesy a stroje.

6. Vysokorýchlostný internet: Zabezpečuje rýchle a spoľahlivé pripojenie na internet pre vaše pracovné potreby.

7. Kancelárske stoly a stoličky: Vieme poskytnúť kompletné vybavenie, vrátane kancelárskych stolov a ergonomických stoličiek pre maximálny komfort pri vašej práci.

8. Rokovacia miestnosť: K dispozícii je aj konferenčná miestnosť, ktorá umožňuje usporiadanie stretnutí a prezentácií pre vaše obchodné a pracovné potreby.

9. Zabezpečenie objektu: Pozostáva z nepretržitého monitorovania výrobných a vonkajších priestorov kamerovým systémom. Objekt je taktiež napojený na pult ochrany PZ SR.

10. Zabezpečenie a oplotenie areálu: Vaša bezpečnosť je prioritou, preto poskytujeme oplotený areál s dostatočným zabezpečením a chránenými parkovacími státiami.

Tieto priestory sú ideálne pre výrobné a skladové aktivity s kancelárskym zázemím, kde je potrebné mať k dispozícii moderné a dobre vybavené pracovné prostredie. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo na usporiadanie prehliadky priestorov.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908 922 101

ID: 118291

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku