PÔSOBIVÝ 1i (36m2) v UNIKÁTNEJ LOKALITE

Predaj139 990 € 3 889 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 5 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118277
  • Úžitková plocha   36m2
  • Typ poschodia   Prízemie
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Staré Mesto
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Tichá lokalita
Množstvo zelene
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Centrum mesta
Kúpou voľný

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj unikátny 1 izbový byt v skutočne čarovnom prostredí Hradného kopca, nachádzajúci sa na ulici Fialkové údolie v Starom Meste.

 

Bytúžitkovú plochu 36m2 (z toho 1,5m2 pivnica) a nachádza sa v atypickom tehlovom bytovom dome postavenom vo svahu. Bytový dom (1982) je tak tvorený šiestimi vzájomne prepojenými, kaskádovito uloženými modulmi, v ktorých sa nachádzajú prevažne 4i byty. Práve svahovitosť terénu dodáva tejto nehnuteľnosti neobyčajné čaro a unikátne výhľady. Byt samotný sa nachádza v najnižšie položenom module, v rámci ktorého susedí s jedným ďalším bytom, pričom zdieľajú spoločnú vstupnú chodbu.


Byt bol čiastočne rekonštruovaný, v rámci ktorej boli v roku 2019 vymenené plastové okná a v roku 2012 bola realizovaná aj rekonštrukcia elektrických rozvodov. Vďaka tomuto nie je pred začatím užívania bytu nutná rozsiahla rekonštrukcia (tú si vyžaduje kúpeľňa a kuchyňa). Kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečený prostredníctvom vlastného plynového kotla, ktorý je umiestnený v kúpeľni.


Dispozícia bytu

Po vstupe do bytu sa ocitáme v priestrannej vstupnej hale (7,5m2) s dostatkom úložného priestoru, z ktorej sa po pravej strane nachádza kúpeľňa s vaňou spojená s WC (3,85m2), ďalej samostatná kuchyňa (6,7m2) a po ľavej strane priestranná izba (16,5m2). Byt nedisponuje balkónom, no pred vstupom do modulu je pekný priestor, ktorý si môžete zveľadiť a využívať na príjemné posedenie (viď foto).


Lokalita

Byt sa nachádza na ulici Fialkové údolie, ktorá sa nachádza len kúsok nad Bratislavským hradom či parlamentom, vďaka čomu budete mať historickú časť Starého Mesta doslova na dosah ruky. Zastávka MHD je vzdialená len 270m. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, potraviny, kaviarne, bary, lekáreň, a mnoho iných služieb.


TIP makléra

Naozaj netuctová ponuka bytu, ktorý vás už na prvý pohľad očarí a chytí za srdce. Ponuka vhodná pre mladý pár alebo jednotlivca, ktorí ocenia dobrú dostupnosť do historického centra Bratislavy a zároveň sa budú tešiť z tichého prostredia s maximom súkromia. Významnou pridanou hodnotou je tiež pozemok v okolí bytového domu , ku ktorému majú prístup len jeho obyvatelia, odkiaľ si budete môcť vychutnávať krásne výhľady, prípadne stráviť príjemné chvíle s kávou a knihou v ruke. Nehnuteľnosť môže byť zaujímavou voľbou aj z investičného hľadiska na dlhodobý, či krátkodobý (Airbnb) prenájom.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904 110 477

ID: 118277

Cena: 139 990.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku