2 bytové jednotky: Rozľahlý rodinný dom s viacerými možnosťami využitia

Predaj319 000 € 1 156 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118136
  • Úžitková plocha   276m2
  • Podlahová plocha   276m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Bernolákovo
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Balkón

Terasa

Garáž

Drevené okná

Klasická vaňa

Sprchový kút

Linka

Sporák

Chladnička

Kuchynský kút

Slnečný

Obchody

Škola, škôlka

MHD


Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť
Množstvo zelene
Pôvodný stav
Žiadaná lokalita
Kúpou voľný
Občianska vybavenosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 realitné centrum Vám ponúka príležitosť získať rodinný dom nachádzajúci sa takmer v strede obce Bernolákovo. Tento starší dom sa nachádza na Dukelskej ulici, s perfektnou centrálnou polohou.

Jedná sa o 7 izbovýmurovaný, prízemný rodinný dom s obytným podkrovím, ktorý je čiastočne podpivničený. Dom je napojený na všetky IS s ústredným vykurovaním.

Dom je rozdelený na pôvodnú časť, ktorá bola daná do užívania v roku 1935 a niekoľko rokov dozadu bola kompletne zrekonštruovaná.

V pôvodnej časti rodinného domu sú dve izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, predsieň. Ďalej tu nájdeme čiastočne podpivničený suterén s klenbovým stropom, ktorý slúži ako sklad ovocia a zeleniny. K pôvodnej časti bola na prízemí realizovaná prístavba, ktorá pozostáva z kuchyne, obývacej miestnosti a jedálne, WC a kúpeľne, garáže s dielňou.

V novovybudovanom podkroví nájdeme 4 izby, halu, kúpeľňu s WC, a loggiu.


Zastavaná plocha pôvodná časť: 132m2

Zastavaná plocha prístavba: 144m2

Záhrada: 257m2


Jedná sa o starší rodinný dom a jeho prístavbu, ktorá má hneď viacero možností využitia:


- Bývanie pre 2 generácie: Staršia časť domu môže slúžiť ako obydlie pre rodičov, poskytujúc im súkromie a zároveň blízkosť k rodine.

-Bývanie a podnikanie v jednom: Dom sa nachádza na perfektnej adrese, ktorá je frekventovaná a bola by škoda nevyužiť tento potenciál na prevádzku podniku akým môže byť napr. manikúra, kaderníctvo, veterinárna ambulancia a ďalšie. S väčšou parkovacou plochou pre Vašich zákazníkov a samostatným vchodom do pôvodnej časti domu si zachováte súkromie.

-Bývanie a prenájom: Samostatný vchod do staršej časti domu umožňuje ľahko prenajímať tento priestor, čo vám prináša stabilný pasívny príjem.

-Ako plnohodnotné bývanie pre rodinu s deťmi, ktorá si túži prerobiť nový domov podľa svojich predstáv.


Lokalita a okolie:

Obec Bernolákovo sa stala obľúbenou lokalitou na bývanie a to aj vďaka svojej rýchlej dostupnosti do hl. Mesta. V súčasnosti je Bernolákovo dynamicky sa rozvíjajúcou obcou s veľkou perspektívou do budúcnosti. Vzhľadom na jej rýchle rozrastanie sa, ponúka viacero služieb, ako aj vzdelanie pre Vaše deti. Obec má dve materské školy, základnú a základnú umeleckú školu má na výber z viacerých športových aktivít pre Vaše deti ako sú karate klub, stolnotenisový klub, futbalový klub, golfový rezort atď. Vo voľnom čase sa určite nebudete nudiť, môžete navštíviť niekoľko kultúrnych pamiatok, ísť sa prejsť po náučnom chodníku, vybehnúť s rodinou na bicykle. Centrum obce tvorí parčík, neďaleko je vyhľadávané detské ihrisko, kde trávia čas rodičia s deťmi. V lete potešia zmrzlinárne a viaceré reštaurácie a kaviarne. Na východnom okraji obce je štrkové jazero, obľúbené najmä medzi rybármi a milovníkmi plávania v prírode. 

Určite odporúčam a teším sa na nových majiteľov!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948 871 863

ID: 118136

Cena: 319 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku