NOVOSTAVBA - VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Predaj87 453 € 2 034 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118090
  • Úžitková plocha   43m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bánovce nad Bebravou
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Slnečný

Pekný výhľad

Obchody

Škola, škôlka

MHD


Centrum mesta
Žiadaná lokalita
Občianska vybavenosť
Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť
Novostavba
Nízke mesačné náklady

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt o výmere 42,66 m2 v novovybudovanom projekte Rezidencia Slnečná v meste Bánovce nad Bebravou, ktorý Vás očarí svojím nadčasovým riešením, dostatkom priestoru pre komfortné a pohodlné bývanie.


DISPOZÍCIA: Dispozícia tohto bytu je prehľadná s možnosťou kvalitne využiť potenciál, ktorý nehnuteľnosť ponúka - Pri vstupe Vás privíta priestranná vstupná chodba, po ľavej ruke nájdete dostatočne veľkú kúpeľňu spojenú s WC - kúpeľňa v tomto byte je vybavená vaňou. Dominantou nehnuteľnosti tvorí obrovský priestor, ktorý predstavuje spojenú kuchyňu s obývacou časťou, ktorú vďaka jej veľkosti možno rozdeliť napríklad na obývaciu a "nočnú časť".


ŠTANDARD NEHNUTEĽNOSTI: Byty sa predávajú v stave - ŠTANDARD, ktorý zahŕňa - protipožiarne vstupné dvere, interiérové dvere s obložkou a zárubňou, plávajúce podlahy so soklovými lištami, kompletne vybavená kúpelňa s WC s keramickou dlažbou a obkladmi (veľkosť 60x60), povrchová úprava všetkých stien riešená sádrovými omietkami, okná s tepelno-izolačným trojsklom, bálkón vybavený mrazuvzdornou keramickou dlažbou, predpríprava tienenia exteriérovými žalúziami.


Byty sú realizované v 3 rôznych kombináciach štandardu.

Smart riešenie celého bytového domu prostredníctvom aplikácie - plnohodnotná inteligentná domácnosť - videovrátnik, čítačky ŠPZ pri vstupe do parkovacieho domu, diaľkový odpočet vodomerov + meračov tepla, kamerový systém pre monitorovanie všetkých spoločných priestorov, ovládanie exteriérových žalúzii a mnoho ďalšieho.

Parkovanie je riešené prostredníctvom vonkajšieho alebo vnútorného (podzemného) garážového parkovacieho domu - k bytu je povinné si prikúpiť minimálne jedno parkovacie státie podľa výberu.


LOKALITA: Nachádzame sa na sídlisku "Dubnička" a teda jednou z najväčších výhod nášho projektu je určite lokalita a samotné umiestnenie, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti čo v kombinácii s vynikajúcou dostupnosťou považujem za obrovský benefit, ktorý dodá Vášmu novému bývaniu zaslúžený komfort.


ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Byty v projekte Rezidencia Slnečná nesú v sebe kombináciu benefitov, ktoré by ste pri výbere Vášho vysnívaného bývania určite nemali prehliadnuť - nadčasový dizajn, kvalitné materiály, komfortné bývanie, moderné prvky a technológie, výborná dostupnosť a občianska vybavenosť.

Chcete sa stať súčasťou jedinečného bývania v Bánovciach nad Bebravou ?


Tešíme sa na obhliadku s Vami !

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0951 677 592

ID: 118090

Cena: 87 453.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku