POZEMOK s 2i EKO-DOMOM v záhradkárskej oblasti

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118047
  • Úžitková plocha   410m2
  • Lokalita:   Bratislava-Podunajské Biskupice
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

MHD


Občianska vybavenosť
Množstvo zelene
Novostavba
Dobrá dostupnosť
Kúpou voľný
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom


B10 Vám ponúka na predaj Rekreačný pozemok s 2i eko domom na Šamorínskej ulici v záhradkárskej časti Podunajských Biskupíc.

 

Rovinatý pozemok má výmeru 410m2, no v praxi sa využíva pozemok s výmerou až 580m2, z čoho 170m2 predstavuje plochu pozemku patriacemu Hlavnému mestu SR. Na pozemku je situovaný montovaný drevený eko-dom typu Ikaros (bližšie info vrátane pôdorysu viď odkaz: https://thermoblock.cz/mini-eco-domy/ ). Okrem eko-domu je na pozemku situovaný starší záhradný domček, slúžiaci na uskladnenie záhradného nábytku a náradia. Na pozemku sú osadené tiež detské prvky na hranie ako hojdačky, šmykľavka, či trampolína. Pozemok je udržiavaný a nájdete na ňom ovocné stromy ako jabloň, marhuľa, čerešňa, figa, mandľovník, či kríky ako ríbezle či egreše.

 

Mini eko-dom

Jedná sa o modernú montovanú 2i drevostavbu s výmerou 47m2 + terasa (24m2), ktorá je postavená na betónových kockách s makadamovým lôžkom (nie je spojený so zemou pevným základom). Do je na pozemku osadený od roku 2018.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby (4,5m2), kúpeľne spojenej s WC (5,15m2), spálne (11,69m2) a priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou (26,6m2).

Dom je napojený na vodovod, elektrinu a má žumpu (8m3). Kúrenie v dome je podlahové (elektrické) a ovláda sa pomocou 3 termostatov v každej miestnosti samostatne. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler s objemom 80l.

Dom sa predáva kompletne zariadený (viď foto).

 

Lokalita

Pozemok sa nachádza v pokojnej časti Podunajských Biskupíc a zároveň je zachovaná pešia dostupnosť k občianskej vybavenosti, ako napr. Lidl, viaceré reštaurácie, kaviarne, puby, športový areál, kostol, či miestny úrad. Najbližšia zastávka MHD je vzdialená len 5 min. chôdze.

 

TIP makléra

Zaujímavá ponuka, ktorá poslúži ako ideálne miesto na trávenie víkendov s vašou rodinou a deťmi, pričom budete mať pocit, že ste mimo mesta a to bez potreby zdĺhavého cestovania. Dom je so svojimi parametrami využiteľný aj na dlhodobejšie bývanie.

  

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904 110 477

ID: 118047

Cena: dohodou 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku