Centrum Nitry 5 izb. Rodinný DOM, Kalvária

Predaj350 000 € 1 944 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117934
  • Úžitková plocha   180m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Nitra
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Luxusný

Pekný výhľad

Obchody

Škola, škôlka

Nemocnica

MHD


Kúpou voľný
Občianska vybavenosť
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj 5 izbový Rodinný dom v centre mesta Nitra, časť Kalvária. Tento dizajnový rodinný dom s celkovou rozlohou 150 m2 + garáž sa nachádza na pozemku s rozlohou 400 m2.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

PRÍZEMIE - vstup do domu je riešený predsieňou, kde sa nachádza samostatné WC. Hlavnú časť domu tvorí obývačka so vstupom na terasu, jedálňou a kuchyňou so špajzou. Nočnú časť tvorí detská izba a veľká spálňa s vlastnou kúpeľňou (vaňa) a šatníkom.

POSCHODIE - na poschodí sa nachádzajú 2 ďalšie spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom, kde sú umiestnené spotrebiče /práčka a sušička/.


Dom je v skvelom stave bez ďalších vstupných investícii pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Viacero samostatných izieb ocení najmä väčšia rodina s deťmi alebo s možnosťou vytvorenia pracovne v prípade práce z domu.


Dom bol kolaudovaný v roku 2016 a dnes ponúka novému vlastníkovi kompletne dokončený interiér a exteriér plný okrasných drevín / udržiavaný trávnik. Pozemok je oplotený zo všetkých strán s plným plotom od cesty a elektrickou bránou. Na pozemku je vytvorené parkovanie pre 2 autá zo zámkovej dlažby, ktorá vedie až ku garáži a domu. Z obývačky je vstup na prestrešenú terasu. Súčasťou domu je vínna pivnica zo vstupom z dvora.


Na všetkých oknách domu sú osadené vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie. V celom dome je elektrické podlahové kúrenie, ktoré oceníte hlavne v kúpeľni /teplá podlaha vždy/ + kachle v obývačke. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom v technickej miestnosti pod schodami. Určite treba spomenúť 4 klimatizačné vnútorné jednotky, ktoré pohodlne vychladia celý dom cez leto.


Teším sa na obhliadku...

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0911 267 226

ID: 117934

Cena: 350 000.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku