Pekný 3i byt až 77m2 po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite

Predaj123 990 € 1 610 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 3 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117718
  • Úžitková plocha   77m2
  • Typ poschodia   Zvýšené prízemie
  • Stav   Čiastočná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Trenčín
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Balkón

Plastové okná

Linka


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Množstvo zelene
Kompletná rekonštrukcia
Dobrá dostupnosť
Tichá lokalita
Bezplatné parkovanie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj prerobený 3 izbový byt o výmere až 77m2 + balkón (3m2) s murovanou pivnicou (4m2) v obľúbenej časti Trenčína v zateplenej bytovke s vlastnou kotolňou na ul. Pred Poľom.


Za najväčšie benefity tohto bytu považujem, že bytový dom má vlastnú kotolňu priamo pod bytom čo zabezpečí veľmi nízke mesačné náklady. Bezplatné parkovanie priamo pri bytovke, super dispozícia, byt je veľmi slnečný, s balkón, výborná lokalita a dostupnosť, žiadna ťarcha. Je čiastočne zariadený a pripravený pre nového majiteľa, voľný do pár dní.


Dispozícia: Vstupom do bytu nás privíta priestranná vstupná chodba, v ktorej sa po ľavej strane dostaneme do detskej izby. Po pravej strane sa nachádza kúpeľňa a samostatné WC. Ďalej sa dostávame do kuchyne s výstupom na balkón. Priamo z chodby sa dostaneme do priestrannej obývačky s prechodom do spálne. Byt je orientovaný na juhovýchod čo zabezpečí dostatok svetla po celý deň.


Rekonštrukcia: byt pred pár rokmi prešiel rekonštrukciou ako napríklad: okná, parkety, dvere, obložky, murované jadro, el. rozvody, stierky a ako posledné bola minulý rok robená nová kuchynská linka. Bytovka je zateplená, udržiavaná, rozvody vymenené. Výťahom sa dá dostať priamo do pivničných priestorov.


Obľúbená Lokalita: nachádzame sa v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti, bezplatným a bezproblémovým parkovaním a výbornou dostupnosťou. Neďaleko bytovky sa nachádza Billa a aj zastávka MHD ktorá Vás pohodlne dopraví do centra mesta.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0909 107 524

ID: 117718

Cena: 123 990.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku