TOP CENA - ZÁBLATIE POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 1206m2

Predaj120 000 €
Ponuku si práve pozerajú 26 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117693
  • Úžitková plocha   1206m2
  • Lokalita:   Trenčín - Záblatie
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

MHD


Kúpou voľný
Žiadaná lokalita
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Trenčína - Záblatie. Rovinatý slnečný pozemok bez potreby výrazných terénnych úprav o celkovej výmere 1206 m2. Predná časť pozemku s predpokladom výstavby rodinného domu má rozmery - 20 x 40 m a zvyšná ( zadná ) časť pozemku predstavuje rozmer 10 x 40 m.


Prístupová cesta k pozemku je asfaltová a pozemok je od nej oddelený potokom - nemusíte sa však obávať nakoľko je na pozemku zriadené vecné bremeno pre vybudovanie premostenia a vypracovaný projekt premostenia k pozemku, čo Vás odbremení od množstva procesov, ktorými by ste si museli prejsť.

Možnosť napojenia na inžinierske siete - priamo pred pozemkom.


Lokalita : Nachádzame sa v mestskej časti Záblatie, ktorá ponúka novým majiteľom únik od bežného mestského života, ale v prípade potreby aj veľmi rýchlu dostupnosť či už do centra mesta , rovnako aj veľmi dobrú možnosť napojenia na dialnicu D1. Záblatie ponúkajú dobrú občiansku, možnosť športového vyžitia a ako som už spomínal veľmi rýchlu dostupnosť priamo do mesta Trenčín či už autom alebo môžete využiť možnosť prepravy MHD, ktorej zastávka je vzdialená od pozemku 2 minúty pešej chôdze.


Odporúčanie makléra : Ideálny pozemok pre ľudí, ktorí chcú byť mimo ruchu mesta a hlavných ciest, no zároveň mať kompletnú občiansku vybavenosť v dosahu.


Tešíme sa na obhliadku s Vami !

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948 652 209

ID: 117693

Cena: 120 000.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku