BUNGALOV s vyšším štandardom v Slovenskom Grobe, elegantný dizajn

Predaj345 000 € 3 594 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117624
  • Úžitková plocha   96m2
  • Podlahová plocha   120m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Slovenský Grob
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Šatník

Plastové okná

Klasická vaňa

Sprchový kút

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Kuchynský kút

Luxusný

Slnečný

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka


Kúpou voľný
Občianska vybavenosť
Tichá lokalita
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Priestranný šatník
Žiadaná lokalita

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento 4-izbový rodinný dom v modernom dizajne, ktorý osloví tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, komfortu a príjemnej obytnej lokality.


Interiér domu disponuje vyšším štandardom - od podláh a dverí až po sanitárne zariadenia. Praktické usporiadanie domu zahŕňa tri izby, priestrannú obývačku prepojenú s kuchyňou a výstupom do záhrady. Kúpeľňa disponuje vaňou, sprchovacím kútom a umývadlom, pričom spálňa ponúka walk-in šatník. Okná s izolačným trojsklom, veľkoformátové okná v obývacej miestnosti a interiérové žalúzie na všetkých oknách prispievajú k optimálnej prirodzenej osvetlenosti a súčasne zabezpečujú dostatočné súkromie.


Výhody tohto bungalovu sa však neobmedzujú len na jeho interiér. Exteriér domu tvorí slnečný pozemok s výmerou 575 m2, kde si nový majiteľ môže vytvoriť svoj vlastný raj relaxu. Možnosti sú široké, od krytej terasy až po zimnú záhradu, altánok či bazén. Na pozemku je taktiež možnosť vybudovať studňu, prístrešok pre autá alebo garáž.

Energetický certifikát triedy B svedčí o optimálnych mesačných nákladoch na energie, pričom dom je pripravený na okamžité nasťahovanie. Elektrická brána na diaľkové ovládanie a kvalitné oplotenie pozemku pridávajú k celkovému dojmu moderného a bezpečného bývania.

Výhody tejto nehnuteľnosti zdôrazňuje aj výborná dopravná dostupnosť do Bratislavy, hlavne vďaka novootvorenému Malokarpatskému obchvatu, ktorý odľahčil obec od tranzitnej dopravy a šetrí čas obyvateľom.


Architektonicky dobre vyriešený dom má nasledujúce dispozičné riešenie:

-Vstup (2,98 m2)

-Chodba (6,58 m2)

-2x nepriechodná izba (10,67 m2 a 10,62 m2)

-Samostatné WC s umývadlom (1,61 m2)

-Priestranná obývačka s veľkoformátovými oknami spojená s kuchyňou s výstupom do záhrady (36,67 m2)

-Kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a umývadlom (6,26 m2)

-Nepriechodná izba s walk-in šatníkom (12,82 m2)

-Technická miestnosť (1,77 m2)


Zhrnutie charakteristík domu:

-4 izby

-Zastavaná plocha 120 m2

-Úžitková plocha 96 m2

-Pozemok o výmere 575 m2


Dom sa predáva nezariadený, úplne nová luxusná kuchynská linka kompletne vybavená všetkými spotrebičmi môže zostať v dome v prípade záujmu za odplatu po dohode s majiteľmi.


Potešte sa príležitosťou stať sa majiteľom tohto príjemného bungalovu v Slovenskom Grobe, v tichej časti Malého Raja. Novostavba z roku 2017, ktorá ešte nikdy nebola obývaná, je postavená na takmer 6-árovom pozemku a predstavuje štýlový bungalov s vysokým štandardom vyhotovenia. Výhodou je nielen jeho moderný dizajn, ale aj praktické riešenia, ktoré zabezpečujú efektívne a pohodlné bývanie.


Výhody tejto nehnuteľnosti sú nesporné:

-Moderný a luxusný nový rodinný dom v nadštandardnom vyhotovení

-Priestranný a slnečný pozemok s možnosťou vytvorenia relaxačnej oázy podľa vlastných predstáv

-Veľkoformátové okná zabezpečujúce optimálnu prirodzenú svetlosť

-Nádherná kuchynská linka na mieru so všetkými vstavanými spotrebičmi

-Energetický certifikát B s nízkymi prevádzkovými nákladmi

-Elektrická brána na diaľkové ovládanie a kvalitné oplotenie pozemku

-Pripravenosť domu na okamžité nasťahovanie

-Príjemné susedstvo a predpríprava na krb

-Tichá a pokojná lokalita s vynikajúcou dostupnosťou autom.


Lokalita: Slovenský Grob leží dva kilometre od mestečka Pezinok na rovine vedľa Malých Karpát a ponúka rozsiahlu občiansku vybavenosť. Je známy chovom a predajom husí a kačíc a najmä usporadúvaním husacích hodov vo viacerých známych miestnych reštauračných zariadeniach. Atraktívna lokalita Malý Raj s výhľadom na Karpaty je od Bratislavy vzdialená len 13 km. Vybudovanie nového obchvatu významne urýchlilo a zjednodušilo dopravné napojenie na Bratislavu ako aj iných miest.


V blízkosti sa nachádza OC Monar, Tesco, autobusová zástavka v pešej dostupnosti. Priamo v lokalite je k dispozícii novootvorená moderná základná škola a v roku 2023 sa plánuje dokončenie materskej škôlky v Malom raji. Príjemnou súčasťou je aj relax zóna s jazierkom s detským ihriskom, ktoré predstavuje odpočinok nielen pre deti, ale aj dospelých, v blízkosti nájdete Golf Pezinok, Black River Golf Resort (14 min. autom) a iné. V tesnej blízkosti sa nachádza aj chránená prírodná rezervácia s krásnou prírodou. Lokalita má vybudované aj cyklotrasy až do Pezinka a poskytuje tak dostatočné možnosti športového vyžitia ako aj výletov do blízkych Karpát.


V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť a osobné obhliadky nás neváhajte kontaktovať. Tento bungalov vám ponúka nielen štýlový domov, ale aj príležitosť žiť v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948 871 863

ID: 117624

Cena: 345 000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku