ZÁHRADNÁ CHATKA S VEĽKOU ZÁHRADOU V POKOJNOM PROSTREDÍ - ALŽBETIN DVOR

Predaj104 999 € 1 875 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 3 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117582
  • Úžitková plocha   56m2
  • Podlahová plocha   28m2
  • Stav   Pôvodný stav
  • Lokalita:   Miloslavov - Alžbetin Dvor
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie


Kúpou voľný
Tichá lokalita
Množstvo zelene
Vhodné na rekreáciu

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradnú chatku s veľkou slnečnou záhradou, nachádzajúcu sa v tichej lokalite v Alžbetinom Dvore (obec Miloslavov).


Záhradná chata, ktorá bola postavená v roku 2003 disponuje dvomi nadzemnými podlažiami s celkovou podlahovou plochou 56 m2. Pod chatkou sa nachádza pivnica. Do chatky je zavedená elektrina. Čo sa týka vody, na pozemku sa nachádza studňa.


Záhrada má výmeru bohatých 666 m2, ktoré sú rozdelené na dve parcely, vďaka čomu vzniká kúpou potenciál na reálne rozdelenie pozemka a postavenie ďalšej záhradnej chatky. V susedstve sa taktiež nachádzajú aj rekreačné domy s možnosťou celoročného bývania. Presná UPI s detailami možnej výstavby je k dispozícii na vyžiadanie. Pozemok je rovinatý a obsahuje okrem trávnatej plochy aj viacero drevín. Orientácia je juhozápadná, vďaka čomu je počas celého dňa slnečný.


Čo sa týka lokality, nachádzame sa na začiatku Alžbetinho Dvora zo smeru z Dunajskej Lužnej. V pešej dostupnosti máme k dispozícii vlakovú stanicu, odkiaľ sa vlakom dostaneme do Bratislavy priamym spojením. Autom to máme po ceste R7 do 20 minút. V obci nájdeme potrebnú občiansku vybavenosť vrátane obchodného centra, lekárne, menších potravín, reštaurácií. V letných mesiacoch určite oceníte blízkosť Košarísk.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 188 272

ID: 117582

Cena: 104 999.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku