NADŠTANDARDNÝ PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM REZIDENCIA ZÁHRADNÁ

Predaj549 999 € 2 218 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118158
  • Úžitková plocha   248m2
  • Podlahová plocha   248m2
  • Pivnica   76m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Devínska Nová Ves
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Zateplený


Tichá lokalita
Novostavba
Využitie moderných technológií
Dva parkingy
Priestranná záhrada
Nadštandardný suterén

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento dvojpodlažný veľkometrážny Rodinný dom so záhradou, nachádzajúci sa v tichej lokalite na konci ulice Záhradná v tichej časti Devínskej Novej Vsi.


O DOME

Čistá podlahová plocha domu je veľkorysých 247,79 m2, ktoré sú rozložené na troch podlažiach. Suterén domu disponuje plochou až 76,03 m2 a zariadiť si ho môžete ako súkromný wellness alebo fitko. Na prvom nadzemnom podlaží s výmerou 84,38 m2 nájdeme: vstupnú chodbu, kúpeľňu, toaletu, izbu, obývačku s kuchyňou a špajzu. Podkrovie poskytuje 87,38 m2 a nájdeme tu: štyri izby, šatník, dve kúpeľne a toaletu. Dom stojí na pozemku s celkovou podlahovou plochou 339 m2. Pôdorys s presným rozložením miestností a rozmermi je k dispozícii na vyžiadanie.


Začiatok prác je plánovaný na 03/2024. Dokončenie prác je plánované na 09/2024. Dom aj byty budú dokončené do stavu holobytu. V prípade záujmu je možné dokončenie zo strany developera do stavu štandardu, prípadne dodanie "na kľúč" podľa vašich predstáv a kritérií (obe možnosti na základe samostatnej cenovej ponuky).


O PROJEKTE

Rezidencia Záhradná je unikátnym projektom posadeným do tichého prostredia slepej ulice, na ktorej nájdeme len rodinné domy. Projekt pozostáva z dvoch stavieb, a to z dvojpodlažného rodinného domu a bytového domu so štyrmi 3 izbovými bytmi. Na výber máme dva prízemné byty so záhradou alebo dva podkrovné byty s terasou. K domu a takisto ku každému z bytov sú k dispozícii dve parkovacie státia s možnosťou prestrešenia (nadštandard).


Z technologického hľadiska ide o stavby s nízkou energetickou náročnosťou. Každá bytová jednotka je vybavená tepelným čerpadlom, podlahovým kúrením a chladením, vlastným záhradným domčekom, prípravou na nabíjačku pre elektromobily. Ako nadštandard je možná aj inštalácia fotovoltaických panelov.


LOKALITA

Najväčším benefitom prostredia, v ktorom je rezidencia situovaná je najmä pokoj. Záhradná ulica je slepou ulicou s minimálnou premávkou, na ktorej nájdete iba rodinné domy. V okolí rezidencie sa neplánuje ďalšia výstavba. Základná občianska vybavenosť vrátane potravín, škôl a služieb sa nachádza v neďalekom centre Devínskej Novej Vsi. V pešej dostupnosti do piatich minút máme k dispozícií vlakovú stanicu.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 188 272

ID: 118158

Cena: 549 999.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku