4izb. rodinný dom /terasa, kompletná rekonštrukcia/ Nitra - Dolné Krškany

Predaj185 000 € 1 542 € / m2
Ponuku si práve pozerajú 3 záujemcovia

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  117357
  • Úžitková plocha   120m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Nitra
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Terasa

Plastové okná

Rohová vaňa

Linka

Sporák

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka


Občianska vybavenosť
Športové vyžitie
Dobrá dostupnosť
Žiadaná lokalita

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj tento charizmatický 4 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 135 m2 na 391 m2 pozemku po rozsiahlej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Nitra, časť Dolné Krškany.


Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s juhozápadnou orientáciou uprostred jednosmernej ulice mimo hlavných ciest, s dobrou dostupnosťou do mesta. Na konci ulice je zástavka MHD, neďaleko autobus, škôlka aj potraviny.


Dispozícia:

Vstupná chodba, oproti vstupu sa nachádza technická miestnosť so vstupom na povalu a do pivnice, priestranná kuchyňa s jedálňou odkiaľ je východ na terasu, obývacia izba, spálňa, detská izba, priechodná izba (ktorá môže slúžiť aj ako šatník), kúpeľňa s vaňou a oknom.


Rekonštrukcia:

Dom prešiel v roku 2019 kompletnou rekonštrukciou s výnimkou strešnej krytiny a je napojený na všetky IS vrátane vlastnej studne s výnimkou kanalizácie, ktorej prípojka je pred domom. Ohrev vody a vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom. V izbách sú zachované tradičné drevené parkety.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0911 267 226

ID: 117357

Cena: 185 000.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku