Obľúbená Novostavba - 3 izbový byt v projekte Rezidencie pri Mýte.

Predaj369 900 € 4 742 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  116655
  • Úžitková plocha   78m2
  • Stav   Novostavba
  • Lokalita:   Bratislava-Nové Mesto
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Lodžia

Garáž

Plastové okná

Klasická vaňa

Oddelená toaleta

Linka

Sporák

Umývačka

Chladnička

Mikrovlnka

Luxusný

Slnečný

Pekný výhľad

Tiché prostredie

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Tichá lokalita
Žiadaná lokalita
Centrum mesta
Množstvo zelene
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte „Rezidencie pri Mýte“, s atmosférou modernej architektúry obkolesenej zelenými dvormi, s dôrazom na kvalitné rodinné bývanie s mimoriadne dobrou občanskou vybavenosťou.

 

Novostavba bola kolaudovaná v roku 2018, ide o 2.etapu projektu. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 7 poschodovej bytovke. Železobetónový skelet je vyplnený keramickým murivom s následným zateplením. Budova získala energetický certifikát A1. Nehnuteľnosť je ideálnym miestom pre ľudí, čo hľadajú skutočne veľký priestor.

 

Celková výmera bytu je 79 m2, loggia s veľkosťou 8m2 a k tomu pivnica s rozlohou približne 3,4m2 .

 

Architekti – Architektura Krušec, Vallo & Sadovsky Architects


VIDEO -> https://bit.ly/4cgTr5x

 

Strategická poloha

Bytovka sa nachádza v tichej lokalite na hranici Starého Mesta s Novým mestom, medzi ulicami Račianska, Kominárska a Škultétyho. Priamo v projekte sa nachádza 1500m2 obchodných prevádzok, čo zabezpečuje nadštandardnú občiansku vybavenosť. Samozrejmosťou je blízkosť zastávky električky, ale aj iných prostriedkov MHD. V budúcnosti vznikne vedľa projektu najväčšie kultúrne stredisko - Nový Istropolis. Neďaleko sa nachádza bývalá železničná stanica Filiálka, ktorá slúži na prechádzky, prípadne športovanie.

 

Dispozičné riešenie

Otvorením vstupných dverí vstúpime do chodby s množstvom úložného priestor vo forme vstavaných skríň. Byt je rozdelený na tzv. dennú a nočnú časť, čo si všimneme rovno pri príchode. Po pravej strane od vstupu sa postupne nachádzajú 2 izby. Najväčšia je využívaná ako spálňa. Druhá izba je využívaná ako pracovňa. Oproti nájdeme samostatnú kúpeľňu, vedľa ktorej sa nachádza oddelené toaleta s umývadlom.

Denná časť sa nachádza vľavo od vchodu. Spojená obývačka s kuchyňou a jedálňou je už štandard, v prípade tohto bytu je to skutočne obrovský priestor presvetlený oknami pozdĺž celej steny, do ktorého sa zmestí aj väčšia návšteva. Dokonalú atmosféru bytu uzatvára terasa s rozlohou 8m2, ktorá poteší aj tých najnáročnejších ľudí vyhľadávajúcich relax v exteriéri, orientovaná na juhozápad.

 

Vybavenie

Funkčná kuchyňa je vybavená všetkými modernými spotrebičmi, čo budúcim majiteľom umožní prípravu akýchkoľvek jedál.. Kúpeľňa disponuje práčkou, vaňou so sklenenou zástenou pre pohodlné sprchovanie. Väčšina nábytku v byte je robená na mieru, s dôrazom pre detail. Predáva sa zariadený ako je na fotkách a prislúcha k nemu pivnica. K bytu prislúcha parkovacie miesto priamo v projekte.

 

Príjemné prostredie

Byt sa predáva kompletne zariadený, veľmi vkusne pre potreby moderných ľudí. Bonusom je nádherne upravené prostredie okolia projektu. Developer myslel nielen na najmenších, ale zabezpečil aj zóny na relax a aktívny oddych. Nachádza sa tu množstvo detských ihrísk, rôzne členených pre malé deti, ale na svoje si prídu aj starší. Celkovú zeleň tvorí skoro 10 000 m2. Projekt bol nominovaný na architektonickú cenu CE-ZA-AR 2018.

 

 

Názor Makléra

Pozeráme sa na skutočne krásny 3 izbový moderný byt v jednom z najobľúbenejších projektov v Bratislave. Počet bytov v tomto projekte je limitovaný, preto môžeme o každom byte povedať, že je jedinečný. Budúci majiteľ získa s nádherným priestorom aj skvelú a strategickú polohu. Nominácia na ocenenie CE-ZA-AR iba hovorí o kvalite projektu z dielne Penta Real Estate. Bonusom je jedno parkovacie miesta priamo v podzemnej garáži, takže „suchou nohou“ domov. Ak máte pri hľadaní svojho bývania vysoké nároky, tento byt Vás určite očarí. 


Cena parkovacieho miesta je 30 000 €.

 

Teším sa na obhliadky


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917 923 901

ID: 116655

Cena: 369 900.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku